معاون پارلمانی رئیس جمهور:
مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنان هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
معاون پارلمانی رئیس جمهورگفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنان هستند
 
به گزارش قرچک آنلاین; دقایقی پیش با حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، مسعود مرسلپور فرماندار قرچک، نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران، معاونان فرماندار، بخشدار مرکزی، اعضای شورای تأمین و دیگر مسئولان قرچک از خانواده شهیدعلی اسحاقی دیدار شد .
امیری در این دیدار گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
وی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: شهدا در راه اسلام و انقلاب جان خود تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خداوند دارد.
امیری تاکید کرد: خانواده‌های شهدا با تقدیم عزیزان خویش در راه احیای اسلام و قرآن عزت آفریدند و امروز ایشان وارثان خون‌های پاک شهدا و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

وی ادامه داد: این شهدا سربازان اسلام هستند و در راه رضای حق تعالی و اعتلای کلمه الله، جان خویش را تقدیم کردند و امروز نیز سربلند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند.
وی اضافه کرد: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
پارلمانی رئیس جمهور در پایان از مقام صبر و ایثار و ایستادگی این خانواده‌ بر آرمان‌های شهدا تجلیل کرد.
انتهای پیام/س
کد مطلب: 216765