معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری:
برجام یک توافق بین‌المللی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: برجام یک توافق بین ایران و آمریکا نیست؛ بلکه توافقی بین‌المللی است که همه موظف به رعایت آن هستند.
برجام یک توافق بین‌المللی است
 
 
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مزار شهدای گمنام شهرستان قرچک دقایقی پیش با حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری، مسعود مرسلپور فرماندار قرچک، نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران، معاونان فرماندار، بخشدار مرکزی، اعضای شورای تأمین و دیگر مسئولان قرچک گلباران شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور که امروز به منظور افتتاح پروژه های هفته دولت به شهرستان قرچک سفر کرده است با حضور در مزار شهدای گمنام شهرستان قرچک با نثار گل و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.
وی پس از این برنامه، به دیدار خانواده شهید علی اسحاقی از شهدای دولت خواهد رفت و در همایش طلوع دوباره تدبیر و اختتامیه طرح سپاس حضور می یافته سخنرانی میکند.
همچنین امروز حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور پروژه های هفته دولت شهرستان را افتتاح خواهد کرد.
برجام یک توافق بین‌المللی است
حسینعلی امیری در همایش «طلوع دوباره تدبیر» و اختتامیه طرح سپاس ۲ که با حضور سید شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار، مسعود مرسل‌پور فرماندار قرچک، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران و دیگر مسئولان قرچک برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی اظهار داشت: مردم قرچک، مردمی متدیّن و شهیدپرور هستند، که بخش عظیمی از نیروها در زمان دفاع مقدس را تأمین می‌کردند.
وی با اشاره به وجود امنیت در کشور بیان کرد: متأسفانه در اطرف ایران، در کشورهای عراق، سوریه و افغانستان شاهد جنگ‌های متعدد و جنایت‌های تروریستی بسیاری هستیم؛ اما با همّت و فداکاری جوانان کشورمان، ایران اسلامی در امنیت کامل به سر می‌برد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه محدویت منابع در کشور را می‌توان با هماهنگی و همدلی مسئولان برطرف کرد افزود:‌ شاخص دموکراسی خوبی در کشور وجود دارد، مردم در جریان مشروطه حق مطلب را به خوبی اَدا کردند و در این راه خون‌های بسیاری ریخته شد تا این انقلاب به ثمر بنشیند، که همه این اتفاقات ناشی از خواست و روحیه مطالبه‌گری مردم بوده است.
امیری ادامه داد: در دولت یازدهم کارهای بزرگی انجام گرفت و مشکلات زیادی در داخل و خارج کشور  برطرف شد، تورم کاهش و رشد در کشور بیش از گذشته شد و با ایجاد امنیت سرمایه‌گذاری در کشور فضای کسب و کار رونق پیدا کرد و ادامه مسیر نیز در دولت دوازدهم با توجه به مطالبات مردمی در دستورکار رئیس‌جمهور قرار دارد.
وی در پایان با اشاره به بدعهدی آمریکا در اجرای توافق برجام تصریح کرد: برجام یک توافق بین ایران و آمریکا نیست؛ بلکه توافقی بین‌المللی است که همه موظف به رعایت آن هستند.
پروژه آب رسانی اتوماتیک قرچک افتتاح شد
ظهر دوشنبه و با حضور حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور در شهرستان قرچک پروژه آب رسانی اتوماتیک اسکادا در شهرستان قرچک افتتاح شد.
جایگاه اسکادا و تله متری در مدیریت شبکه های آبرسانی عبارت است از: محدودیت منابع آب و استمرار خشکسالی و سانه بالای مصارف آب شرب چالش جدی در اکثر شهرها و روستاهای کشور کا است و از این رو مدیریت صحیح منابع و مصارف آب انکار ناپذیر است و لازم به ذکر است که جمع کل هزینه های پروژه سیستم پایش و راهبری تاسیسات آبرسانی«اسکادا»  شهر قرچک  بیش از شش میلیاردتومان است.
شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در مسیر انطباق با راهبردهای کلان و سیاست های توسعه پایدار کشور، پروژه سیستم این پروژه پایش و راهبری تاسیسات آبرسانی«اسکادا»  شهر قرچک را در قالب طرح بزرگ جوادالائمه همزمان با سایر شهر های استان تهران در سال ۱۳۹۱ آغاز نموده است.
این پروژه در راستای ارتقای بهره وری تاسیسات آبرسانی و تامین و توزیع آب پایدار با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی‌های نوین و با اندازه گیری لحظه ای فاکتورهای کمی و کیفی در منابع تولید آب، تصفیه خانه، خطوط انتقال، مخازن ذخیره و ایستگاه های پمپاژ را در تمامی ایستگاه های اندازه گیری به یکدیگر متصل می‌کند.
توزیع بهینه آب با کمیت مناسب و کیفیت یکنواخت و به صورت پایدار از مهم ترین اهداف این پروژه است.
گفتنی است، این افتتاح به طور نمادین برگزار شد و ۶۹ پروژه در هفته دولت در شهرستان قرچک افتتاح می شود.
کد مطلب: 216768
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...