انتظار بنیاد دیدار و تکریم ایثارگران توسط مسئولان در همه سطوح است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۷
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: انتظار بنیاد از مسئولان در همه سطوح این است که با جان و دل به دیدار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بروند و آنها را تکریم کنند چرا که خانواده‌های شهدا و ایثارگران ولی نعمت همه مسئولان و مردم هستند.
 
به گزارش «ایثار»، مهدی ایزدی که به همراه معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از هیئت دولت به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده است روز دوشنبه 6 شهریورماه با همراهی مسئولان محلی در سفر به شهرستان سامان استان چهار محال و بختیاری 18 پروژه عمرانی را افتتاح کرد و با حضور در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: جمهوری اسلامی با خواست و حمایت و پشتیبانی مردم به وجود آمده و همه مسئولان باید به مردم خدمت کنند و هفته دولت بهانه‌ای است که مسئولین عملکرد خود را به صورت صادقانه و شفاف بیان کنند تا مردم به عنوان پشتوانه‌های نظام در جریان برنامه‌ها، اقدامات و فعالیت‌ها قرار گیرند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر ضرورت تقویت اطلاع رسانی در مورد اقدامات دولت ادامه داد: انقلاب اسلامی یک انقلاب فکری و مکتبی است و با توجه به همین اعتقادات، شهیدان زیادی تقدیم انقلاب و نظام اسلامی شده است به عنوان مثال در دوران دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت چنان در جامعه پر رونق بود که فرهنگ وابستگی را از بین برد و پشتوانه همه ما اعتقادات و توجه به فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی با اشاره به شرایط فعلی جامعه ایثارگری اظهار داشت: اکثر والدین شهدا در سن کهولت هستند و خواسته بنیاد از مسئولان در همه سطوح این است که با جان و دل به دیدار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بروند و آنها را تکریم کنند چرا که خانواده‌های شهدا و ایثارگران ولی نعمت همه مسئولان و مردم هستند.
گفتنی است در پایان این نشست نام گذاری آزاد راه شهرکرد- سامان -تیران به نام سرلشکر خلبان اکبری تنها شهید خلبان مفقودالاثر استان چهار محال و بختیاری به تصویب رسید.
مهدی ایزدی در حاشیه افتتاح همزمان 18 پروژه در شهرستان سامان اظهار داشت: برای این تعداد پروژه 10 میلیارد تومان اعتبار در بخش‌های خدماتی، گردشگری، راه، بهداشت و درمان هزینه شده است و همچنین پارک شهدای شهرک ابوذر سامان و بخش همودیالیز مرکز شبانه روزی شهرستان سامان با اعتبار 500 میلیون تومان افتتاح شد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی شور آب صغیر گفت: برای این پروژه حدود 700 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است که در 11 ماه به بهره برداری رسیده و خدماتی از قبیل پزشک خانواده، دندان پزشک، مامایی، بهداشت محیط، سلامت، داروخانه و آزمایشگاه برای 6 هزار و 900 نفر ارائه می‌شود و در این مرکز، پزشک خانواده و یک پزشک عمومی به صورت شبانه روزی حضور خواهد داشت.
لازم به ذکر است، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای شهرستان سامان ضمن قرائت فاتحه بر مزار شهید امام قلی جعفری از شهدای دولت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 216797