داخلی صفحه گلستان خبر
 
آثار ادبی و هنری سرآمدان شاهد و ایثارگر نقش زیادی در هدایت نسل جوان دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: آثار ادبی و هنری سرآمدان شاهد و ایثارگر نقش زیادی در هدایت نسل جوان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.
آثار ادبی و هنری سرآمدان شاهد و ایثارگر نقش زیادی در هدایت نسل جوان دارد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، مراسم تجلیل از ایثارگران شاخص و آزادگان نخبه و سرآمد شاهدوایثارگر به مناسبت گرامیداشت هفته دولت دوشنبه ششم شهریورماه 96 در سالن جلسات بنیاد نخبگان استان  برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت:طی مکاتبات و نشست مشترک این بنیاد و بنیاد نخبگان استان در مرداد ماه سال جاری تعداد 9 نفر از ایثارگران آزاده و دو نفر از فعالان هنری و ادبی عضو دفتر نخبگان و سرآمدان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به بنیاد نخبگان استان جهت حضور در مراسم تکریم از آزادگان سرافراز و ایثارگران شاخص هنری و ادبی معرفی شدند.
فاضلی خاطرنشان کرد: این مراسم به میزبانی بنیاد نخبگان استان با هدف تکریم از سرآمدان شاهد و ایثارگر ، الگو سازی و اثر گذاری ایثارگران نخبه و سرآمد با روحیه جهادی با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
فاضلی گفت: آفرینندگان آثار بدیع ادبی و هنری و سرآمدان عرصه های مختلف علمی، پژوهشی به جهت تخصص و توانمندی و خلاقیت می توانند در رفع موانع و مشکلات جامعه اثر گذار باشند و با آگاه سازی زمینه های مساعدی را برای رشد و هدایت نسل جوان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فراهم کنند.


وی افزود: نمایشگاهی از دستاوردهای نوین و صاحب اثر خلاقانه یونس پولاد جانباز معزز 30 درصد و همچنین برپایی نمایشگاه عکس داوود عامری جانباز گرانقدر 70درصد در این روز برگزار شد و مورد بازدید شرکت کنندگان قرار گرفت.در پایان مراسم توسط بنیاد نخبگان استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران از 11 آزاده و ایثارگر شاخص در بخش های علمی و فرهنگی و هنری با اهداء هدیه نقدی و لوح سپاس و بسته فرهنگی و کتاب تقدیر و تجلیل شد.

شایان ذکر است، پخش کلیپ و تواشیح و برپایی نماز جماعت و پذیرایی  از دیگر برنامه های این مراسم بود.
لازم به ذکر است، شاه رضایی مدیرکل تکریم و الگوسازی بنیاد ملی نخبگان ،خزائیان رئیس بنیاد نخبگان استان، حجت الاسلام فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، چراغعلی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی، مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان،خان بیکی کارشناس مسئول نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر و جمعی از ایثارگران و سرآمدان در این مراسم حضور داشتند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 216853
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...