داخلی صفحه قزوین خبر
 
همزمان با سالروز شهادت امام محمدباقر(ع)؛
پیکر مطهر 3 شهید مفقودالاثر در قزوین تشییع شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
همزمان با سالروز شهادت امام محمدباقر(ع)، پیکر مطهر 3 شهید مفقودالاثر شناسایی شده، ولی‌الله خمسه‌ای، حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی و محمد ذوالفقاری در قزوین تشییع شد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، پیکر مطهر 3 شهید مفقودالاثر شناسایی شده، ولی‌الله خمسه‌ای، حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی و محمد ذوالفقاری، با حضور مسوولان و مردم شهیدپرور به ویژه خانواده‌های شهدا و امور ایثارگران از امامزاده اسماعیل(ع) به سمت گلزار شهدای قزوین تشییع شد.
طی مسیر مراسم سینه‌زنی و مدیحه‌سرایی در شان اهل‌بیت‌(ع) و شهدا برگزار شد و مدعوین با ذکر یا حسین یا حسین و یا زهرا یا زهرا پیکر مطهر را به سمت گلزار شهدای قزوین مشایعت کردند.
پیکر مطهر شهید محمد ذوالفقاری در گلزار شهدای قزوین تدفین شد و پیکرهای مطهر شهیدان حجت‌الاسلام جمشید آقاجانی و ولی‌الله خمسه‌ای به زادگاهشان جهت تشییع و خاکسپاری انتقال یافت.
در این مراسم مسوولان استانی از جمله حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌‌ی شهر قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان حضور داشتند.
کد مطلب: 216883