همزمان با هفته دولت با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانی با دو خانواده شهید دیدار بعمل آمد.
بقای انقلاب اسلامی نیازمند تداوم راه شهداست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
پرویزی استاندار خراسان جنوبی: بقای انقلاب اسلامی نیازمند تداوم راه شهدا وترویج فرهنگ شهادت است.
بقای انقلاب اسلامی نیازمند تداوم راه شهداست
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به منظور ارج نهادن به مقام والای شهیدان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان طبس با حضور استاندار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران،ریاست بنیاد شهید شهرستان طبس و جمعی از مدیران استان خراسان جنوبی و مدیران شهرستان طبس، با خانواده دو تن از شهدا دیدار کردند و از نزديک در جريان مسائل، و درخواست هاي آنان قرار گرفتند .
حجت الاسلام معصومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران برای ملت ایران مایه خیر و برکت هستند.
حجت الاسلام معصومی، پیروزی و سربلندی ایران اسلامی را مرهون خون شهدا و تکریم خانواده شهدا رامهمترین وظیفه برای همه مردم دانست وافزود: این خون شهدای نظام است که درخت انقلاب را پر ثمر کرده و پاسداری از خون شهدا وظیفه همه مردم است.
پرویزی استاندار خراسان جنوبی در ادامه ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: بقای انقلاب اسلامی نیازمند تداوم راه شهدا وترویج فرهنگ شهادت است. 
وی افزود: امروز، جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازان و آزادگانی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت(س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.
نماینده عالی دولت در خراسان جنوبی، با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
سیدعلی اکبرپرویزی در پایان صحبت های خود گفت:  تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و ایثارگران بوده و وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
لازم به ذکر است که استاندار و مدرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به شهرستان طبس با دو خانواده شهید محمد علی استاد که در تاريخ ۸ اسفندماه ۱۳۶۳ در عمليات خيبر، بر اثر اصابت ترکش به تمام قسمت هاي بدن به درجه رفيع شهادت نائل شده بود و همچنین شهيد محمد علي توکلي که در تاريخ ۴ تيرماه ۱۳۶۷ در منطقه عملياتي شلمچه، مفقودالاثر شده بود و پيکر پاكش در سال ۱۳۷۳ شناسايي شد، دیدار بعمل آوردند.
کد مطلب: 216886