داخلی صفحه گلستان خبر
 
کسب رتبه برتر بنیاد شهید وامور ایثارگران در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان موفق به کسب رتبه برتر در هجدهمین جشنواره شهید رجایی با شاخص گروه حمایتی، سلامت و بهداشت استان گلستان شد.
کسب رتبه برتر بنیاد شهید وامور ایثارگران در هجدهمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ، هجدهمین جشنواره شهید رجایی با حضور صادقلو استاندار ، علی اصغر فاضلی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان و اعضا شورای اداری استان سه شنبه هفتم شهریورماه 96 در سالن اجتماعات استانداری برگزار گردید.
استاندار گلستان در جشنواره شهید رجایی  استان بیان کرد: ایمان هر فرد با عمل صالح ارزیابی می‌شود و خدمت به مردم صالح‌ترین عمل محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز خدمتگذاری به مردم هستند و عملکرد این دو شهید بزرگوار پاسخگوی معیارهای نظری و عملی دستگاه‌های اجرایی برای خدمت به مردم هستند.
استاندار گلستان خاطرنشان کرد: راه سیستم کارمندی در کشور راه بهشت است و دید من این است که در کنار معلمی، کارمندی یکی از راستین‌ترین راه بهشت است و این به شرطی است که کارمندان صداقت و تلاش جهادی در خدمت به مردم را مورد توجه ویژه قرار دهند.
وی اضافه کرد: نیت جشنواره شهید رجایی رسم تشکر از مدیران و کارکنانی است که با تمام وجود برای مردم خدمت می‌کنند و از سوی دیگر این جشنواره یک شاخص ارزیابی برای اصلاح امور مدیریتی و اجرایی نیز محسوب می‌شود.
صادقلو بیان کرد: هفته دولت یک ارزیابی سالانه دولت محسوب می‌شود و باید نسبت به نام ارزیابی باید دقیق باشیم زیرا این جشنواره یک عرصه ارزیابی و عبرت برای مدیران و کارکنان دستگاه‌ها محسوب می‌شود.
صادقلو بیان کرد: رویکرد دستگاه‌ها باید رویکرد شعار سال باشد و این شعار باید با رویکرد استانی و بومی مطرح شود و این نکته به یک ارزیابی دستگاهی تبدیل شود.
در این مراسم بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان موفق به کسب رتبه برتر در هجدهمین جشنواره شهید رجایی با شاخص گروه حمایتی، سلامت و بهداشت استان گلستان شده است.
در پایان این جشنواره از اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران گلستان به عنوان رتبه برتر در شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال 95 تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 216955
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...