داخلی صفحه ایلام خبر
 
بنیاد استان ایلام دستگاه برتر اداری در محور برنامه صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری جشنواره شهید رجایی گردید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴
آئین تجلیل از سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان ایلام صبح امروز با حضور سرپرست وزارت نیرو ، مهندس کاظم زاده نماینده استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار ایلام درسالن اجتماعات استانداری ایلام برگزار گردید .
 
به  گزار ایثار در این آئین که با حضور مدیران دستگاه های اداری استان ایلام برگزارشد ، مهندس ستارمحمودی سرپرست وزارت نیرو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت خدمتگزار و شهدای کارمند استان ایلام وتقدیر از عملکرد بنیاد استان ایلام تندیس و لوح و تقدیر را به مدیرکل بنیاد استان ایلام اعطا نمودند.
مهندس محمد رضا مروارید استاندار ایلام نیز طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت ، هفته دولت را فرصت مناسبی برای معرفی دستاوردهای دولت تدبیر و امید و توسعه استان ایلام  ذکر کرد .
 در متن لوح تقدیر اعطایی به مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ایلام آورده است :
در راستای تحقق سیاست های نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و تاکیدات دولت تدبیر و امید بر اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری و نیل به اهداف برنامه های توسعه با هدف ارتقا بهره وری ، آن دستگاه بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1395 در فضایی منطقی و رقابتی منطبق بر الگوهای به روز مدیریتی و تائید ستاد جشنواره شهید رجایی استان ، حائز رتبه برتر در محور برنامه صیانت از حقوق  مردم وسلامت اداری گردیده است .
در بخشی دیگر از این لوح تقدیر آمده است ؛
  بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر حود را از جنابعالی و همکاران پرتلاش آن مجموعه ابراز می نمایم امید است با استعانت از درگاه الهی و رعایت اصول قانونمداری و اعتدال گرایی شاهد توفیق خدمت روز افزون به مردم شریف استان و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم .
لازم به ذکر است  بنیادشهید و امور ایثارگران استان ایلام ازسال 1392 تا کنون  بر اساس ارزیابی عملکردی وجشنواره شهید رجایی جزو دستگاه های برتر استانی شناخته شده است .

 
کد مطلب: 216957
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...