داخلی صفحه فارس خبر
 
یادواره ۹۴۷ شهید نیروی انتظامی فارس برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
خبرگزاری شبستان: یادواره ۹۴۷ شهید نیروی انتظامی فارس امروز (۷شهریور) در تالار حافظ شیراز برگزار و در پایان این مراسم از شناسنامه شهید رونمایی شد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی، فرمانده انتظامی فارس امروز (7شهریور) در یادواره شهدای نیروی انتظامی فارس که در تالار حافظ شیراز برگزار شد، گفت: شهدای عزیز با نثار خون خود درخت نوپای انقلاب را آبیاری کردند، شهدا نظاره گر ما هستند و عزت امروز ما در گروه خون شهداست.
 
رئیس پلیس فارس با یادآوری این مطلب که دشمن هر آنچه در توان داشت را برای مقابله با انقلاب و از بین بردن آن، رو کرد، اضافه کرد: توطئه دشمن یکی پس از دیگری ظهور و بروز پیدا کرد.
 
وی با اشاره به اینکه بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: نیروی انتظامی فارس 947 شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرد.
 
گودرزی اضافه کرد: باب شهادت در نیروی انتظامی باز است به نحوی که در سال گذشته چهار نفر و در سال جاری تاکنون یک نفر از این نیرو به فیض عظیم شهادت رسیدند.
 
خاطر نشان می شود، یادواره 947 شهید نیروی انتظامی فارس امروز (7شهریور) در تالار حافظ شیراز برگزار و در پایان این مراسم از شناسنامه شهید رونمایی شد.
http://shabestan.ir/detail/News/652334
کد مطلب: 217117
مرجع : شبستان