داخلی صفحه فارس خبر
 
برگزاری سمینار مدیران شعب استانی موسسه ایثار کشور در شیراز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۶
سومین سمینار مدیران شعب استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار کشور در شیراز برگزار شد.
 
به گزارش «ایثار از فارس» سومین سمینار مدیران شعب استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار کشور با حضور رییس، معاونین و مدیران استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار در شیراز برگزار شد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار کشور گفت: این گردهمایی به منظور بازنگری در عملکرد یکساله شعب استانی، توجیه مدیران درخصوص قوانین، سیاست ها، اهداف و بخشنامه های جدید و تشریح برنامه های سال آینده این موسسه برگزار شده است.
محمدرضا پورحاج رضایی افزود: اکنون ۲۶ موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار با ۲۲۰ مرکز تابعه در ۲۶ استان کشور ساخته و راه اندازی شده است و پیش بینی می کنیم کار ساخت و تجهیز ۶ موسسه دیگر نیز در کشور تا پایان سال ۹۷ به اتمام رسد.

وی بیان کرد: هدف از راه اندازی این موسسه، سامان بخشی و اعمال مدیریت واحد به مراکز فرهنگی و ورزشی بنیاد بود و اکنون با تدابیر اتخاذ شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، استفاده ایثارگران از خدمات ورزشی این موسسه در سراسر کشور رایگان است.
این مقام مسئول عنوان کرد: با نظارت و ارزیابی هایی که از این موسسه به عمل آمده خوشبختانه ایثارگران و دستگاه های نظارتی، کیفیت و نحوه خدمات دهی این موسسه را مطلوب ارزیابی کرده اند.

معاون اداری، مالی و پشتیبانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار کشور نیز گفت: موسسه ایثار یک موسسه غیرانتفاعی با شخصیت حقوقی مستقل است که وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد.
درخشان عنوان کرد: از مهمترین شاخصه های این موسسه به خدمات و امکانات خاص این موسسه در خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمات دهی به عموم جامعه با استفاده از ظرفیت های این مراکز به منظور تامین درآمد میتوان نام برد.
 
کد مطلب: 217156