داخلی صفحه فارس خبر
 
اعزام والدین شهدای جهادگر فارس به مشهد مقدس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس از اعزام 40 نفر از والدین شهدای جهادگر استان به اردوی زیارتی مشهد مقدس خبرداد.
 
به گزارش «ایثار از فارس» سیدعلی محمدی اظهار داشت: طبق تفاهم نامه منعقد شده میان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و سازمان جهاد کشاورزی استان مقررشد 60 نفر از والدین شهدای جهادگر فارس امسال با همکاری این دو نهاد، عازم مشهد مقدس شوند که نخستین گروه از این والدین معزز شهدا امروز اعزام شدند.

این مقام مسئول افزود: هدف از برگزاری این سفر زیارتی، ایجاد نشاط معنوی در پرتو زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) است و اعضای این کاروان 40 نفره قرار است به مدت 4 روز از سفر معنوی مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) بهره مند شوند.
وی عنوان کرد: در این تفاهم نامه مقرر شد هزینه اسکان و پذیرایی این کاروان ها به عهده بنیاد باشد و هزینه ایاب و ذهاب را نیز جهاد کشاورزی تامین کند.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس خاطرنشان کرد: امروز همچنین اولین گروه از دانش آموزان پسر شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه نیز به اتفاق مادرشان به مشهد مقدس اعزام شدند.
محمدی تصریح کرد: این گروه 22 نفره نیز تا 13 شهریورماه در مشهد مقدس اقامت خواهند داشت و ضمن استفاده از برنامه های مذهبی و تفریحی این سفر از برنامه های آموزشی بنیاد نیز بهره مند می شوند.

 
 
کد مطلب: 217253