داخلی صفحه گلستان خبر
 
جلسه هم اندیشی امور نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
کارشناس مسئول نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر از برگزاری جلسه هم اندیشی امور نخبگان و سرآمدان با محوریت هدف گذاری و اثر بخشی خبر داد.
جلسه هم اندیشی امور نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، جلسه هم اندیشی امور نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر در راستای برگزاری نمایشگاه دستاوردهای ایثارگران شاخص چهارشنبه هشتم شهریورماه 96 در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با محوریت هدف گذاری طرح ها و برنامه ها برگزار شد.
ابتدا علیرضا آب باریکی رئیس دفتر و مدیر روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران به نماینده از مدیرکل ضمن خیرمقدم و گرامیداشت هفته دولت در خصوص نحوه اطلاع رسانی به جامعه هدف و تبلیغات محیطی و میدانی و همچنین اعلام آمادگی جامعه هدف موضوعاتی را مطرح و راهکارهایی را ارائه داد.
در ادامه کارشناس مسئول نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر گفت: ایده هایی جهت بهره مندی از توانمندی های ایثارگران و شناسایی و جذب سایر ایثارگران شاخص در دستور کار بنیاد قرار دارد. و هم اندیشی با افراد برجسته و صاحبنظر به دنبال سیاست گذاری و اجرای راهکارهایی برای دستیابی به اهداف کلان هستیم.
خان بیکی افزود: طرح هایی در خصوص ارائه دستاوردهای نخبگان و سرآمدان و شناساندن این عزیزان در آذرماه سال جاری در دست اقدام است و مکاتبات اولیه با مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر صورت پذیرفت و نوشتن پروپوزال طرح در دستور کار مرکز قرار دارد.
وی با اشاره به زمان و مکان برگزاری این برنامه افزود: عنوان و هدف از اجرای این برنامه باید مشخص شود تا گام های تخصصی و کارشناسی در راستای اثر بخشی اهداف برداشته شود.

در ادامه دکتر منصوری عضو نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر در خصوص هدف گذاری با توجه به نیاز جامعه،تنظیم شناسنامه نخبگان شاهد و ایثارگر در قالب کتاب، الگوسازی مباحث و پیشنهاداتی مطرح کرد.
دکتر فرهاد نورایی عضو نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر درخصوص تعیین کارگروه سیاست گذاری،اجرایی و ارزیابی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل سایر دستگاه های اجرایی جهت هرچه بهتر برگزار کردن این طرح موضوعاتی را مطرح کرد.
داوود عامری هنرمند ملی و بین المللی و عضو دفتر نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر به نمایندگی از سایر فعالان هنری در خصوص عنوان برنامه و چگونگی افزایش تعداد بازدیدکنندگان مباحث و راهکارهایی را مطرح کرد.

مصطفی رجبلو عضو دفتر نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر نیز جهت تسریع بخشیدن در اجرای برنامه و جلب رضایت و اشتیاق جامعه هدف و دیگر اقشار جامعه پیشنهادات و راهکارهایی را مطرح کرد.
لازم به ذکر است: تنظیم پروپوزال، پیگیری موافقت پروپوزال از بنیاد مرکز و تعیین اعضای کارگروه سیاست گذاری ،اجرایی و ارزیابی از مهم ترین مصوبات این جلسه بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 217267