کسب دو عنوان برتر بنیاد چهارمحال و بختیاری در جشنواره شهید رجائی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان موفق به کسب دو عنوان برتر جشنواره شهید رجایی در شاخص‌های اختصاصی و عمومی در بین 46 دستگاه اجرایی استان شد
 
به گزارش "ایثار" چهارمحال و بختیاری: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان موفق به کسب دو عنوان برتر جشنواره شهید رجایی در شاخص‌های اختصاصی و عمومی در بین 46 دستگاه اجرایی استان شد و لوح تقدیر این جشنواره توسط مهندس قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری به مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اعطا شد.
استاندار در آئین بیستمین جشنواره استانی شهید رجایی چهارمحال و بختیاری که در روز چهارشنبه 8 شهریورماه 96 در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برگزار شد تاکید کرد: در اقتصاد دورن زا، با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می توان به جایگاه واقعی اقتصاد کشور رسید.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: رفع تحریم ها، لغو قطعنامه های ظالمانه، مهار تورم و رونق اقتصادی بخش های مختلف کشور از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم محسوب می شود.
وی گفت: مردم سالاری دینی، توزیع عادلانه امکانات، دستیابی به آزادی، رسیدن به شاخص های توسعه ای در بخش های مختلف و تسریع در روند عمران و آبادانی کشور و چهارمحال و بختیاری با پیروزی جمهوری اسلامی ایران محقق شد.
سلیمانی  تاکید کرد: ارتقای وضعیت چهارمحال و بختیاری در بخش ها و حوزه های مختلف عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، عمرانی فرهنگی، سیاسی و رشد شاخص های توسعه ای از مهمترین اقدامات دولت یازدهم در مناطق مختلف کشور به ویژه استان های کمتربرخوردار مانند این استان است.
فریبرز نجفی این دستاورد را نتیجه تلاش و پشتکار خادمین شهدا در خصوص ارائه خدمات مطلوب به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عنوان و آنرا به جامعه معزز ایثارگری و خادمین شهدا در بنیاد تبریک گفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 217282