پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در پی کسب رتبه برتر بنیاد در جشنواره شهید رجایی برای دومین سال پیاپی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی «کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران» در شاخص‌های عمومی و اختصاصی در بین کلیه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی وابسته به ریاست جمهوری برای دومین سال پیاپی را که با زحمات بی‌شائبه مدیران و کارکنان بنیاد در همه سطوح ستاد، استان‌ها و شهرستان‌ها محقق شده است را تبریک گفت.
پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی در پی کسب رتبه برتر بنیاد در جشنواره شهید رجایی برای دومین سال پیاپی
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به شرح زیر است:
به یقین ایثار و جانفشانی، واژه‌هایی هستند که اعتبار خود را از بلندای ایمان و بزرگی همت می‌یابند و ترادف آن را جز در خلوص نیت برای پروردگار متعال و خدمت عاشقانه به بندگان نمی‌توان دید. در این میان خدمت به شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان که سرلوحه ایثار و عامل عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند بسی ارزشمند و در خور تقدیر می‌باشد. از پروردگار متعال سپاسگزاریم که افتخار و توفیق خدمت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران را بر ما مقدر داشت.
«کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران» در شاخص‌های عمومی و اختصاصی در بین کلیه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی وابسته به ریاست جمهوری برای دومین سال پیاپی، نشان از خدمت خالصانه و عاشقانه کسانی دارد که عظمت روح ایثار و شکوه و جایگاه والا و رفیع ایثارگران معظم را به عنوان اسوه‌های همیشه ماندگار و سرافراز این مرز و بوم درک نموده‌اند و برای زنده نگه داشتن یاد و نام این انسان‌های بزرگ و وارسته سعی دارند به بهترین وجه ممکن عمل نمایند.
اینجانب این موفقیت ارزشمند که با زحمات بی شائبه کلیه مدیران و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در همه سطوح ستاد، استان‌ها و شهرستان‌ها محقق شده است را تبریک می گویم؛ کما اینکه در اغلب استان‌ها نیز شاهد کسب رتبه برتر توسط بنیاد در جشنواره‌های استانی بوده‌ایم. همچنین لازم است از همه آنانی که با اقدامات ارزشمند خود، ما را در مسیر خدمت به جامعه والا مقام شاهد و ایثارگر یاری داشته‌اند تقدیر و تشکر کنم. امیدوارم به یاری پروردگار متعال بتوانیم همواره گام‌های مؤثری در این عرصه برداریم و موفق‌تر از گذشته، در خدمت رسانی شایسته به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عمل نماییم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 217455