مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهكيلويه وبويراحمد
ایثارگران پرچمداران بصیرت دینی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۰
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهكيلويه وبويراحمد درجلسه هم اندیشی ایثارگران با مديران كل بنياد شهيد وامورايثارگران وكميته امداد گفت :ایثارگران پرچمداران بصیرت دینی هستند.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از ياسوج ؛ظهر امروز جلسه هم اندیشی ایثارگران    با مديران كل بنياد شهيد وامورايثارگران وكميته امداد برگزار شد.
سيد منصور موسوي مديركل بنياد استان در اين جلسه  ، انقلاب اسلامی ایران را نقطه عطفی در تاریخ معاصر اسلام برشمرد و افزود: در انقلاب اسلامی همه اقشار مردم سهیم بوده‌اند و درراه آن ایثار و جانفشانی کرده‌اند كه ایثارگران پرچمداران بصیرت دینی هستند.
وی بابیان اینکه حرمت خون شهیدان بر همه ما واجب است، افزود: بعد از انقلاب اسلامی، هشت سال جنگ بر ما تحمیل شد و استان كهگيلويه وبويراحمد ١٨٠٠شهيدرا تقدیم انقلاب کرد و امنیت و آسایش امروز ما مدیون جانفشانی آن‌هاست و اکنون بخشی از پاسداشت حرمت خون شهیدان، خوب کار کردن است.
موسوي  بابیان اینکه این جان‌فشانی‌ها به‌هیچ‌روی قابل جبران نیست، افزود: همه ملت ایران بازماندگان شهدا و ایثارگران هستند، چراکه شهدا برای قشر خاصی شهید نشده‌اند و درراه خدا و کل میهن و مردم جانفشانی کرده‌اند و درنتیجه همه ما باید با درست‌کار کردن در جایگاه خود، حرمت خون شهیدان را نگهداریم.
وی خاطرنشان شد: جمهوری اسلامی ایران، تنها کشوری است که در خاورمیانه به‌عنوان یک کشور مستقل و بدون حاشیه و تنش به حیات خود ادامه می‌دهد و این امر به خاطر نثار خون شهدا ممکن شده است.
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان با اشاره به اینکه گره از کار مردم گشودن موجب افزایش اعتماد و خوش‌بین‌تر شدن مردم به‌نظام خواهد شد، افزود: ایثارگران باید در ساختار اداری و پیشبرد کارهای اداری جزء پیش‌قراولان ارائه خدمت به مردم باشند.
وی بابیان اینکه درک شهدا و جانبازان از مکان و زمان بسیار ستودنی بود و کارهای بی‌نظیری در هشت سال دفاع مقدس انجام داده‌اند، خاطرنشان شد: امروز نیز ایثارگران و فرزندان شهدا در خدمت به مردم باید این‌گونه باشند و عملکردتان بیانگر آن باشد که شما جانباز، فرزند شهید و جانباز هستید.
پايان پيام
کد مطلب: 217665
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...