داخلی صفحه کرمان خبر
 
اولین کمیته برنامه ریزی سال 96 برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹
کمیته برنامه ریزی بنیادشهیدو امورایثارگران استان کرمان با حضور مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران، معاونین، روسای ادارات بنیاد استان و شهرستان و روسای شهرستان های تابعه در محل مهمانسرای این بنیاد تشکیل جلسه داد.
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، اولین کمیته برنامه ریزی بنیادشهیدو امورایثارگران استان کرمان در سال 96 با حضور مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران، معاونین، روسای ادارات بنیاد استان و شهرستان و روسای شهرستان های تابعه در محل مهمانسرای این بنیاد تشکیل جلسه داد.
محمدرضا حسنی سعدی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به خصوص شهید والامقام شهید  محسن حججی، با اشاره به رشادت های شهدا و ایثارگران گفت: شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس با نثار خون مطهرشان، درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و امروز ما باید امانتدار خون شهدا بوده و در زنده نگه داشتن و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
وی با تأکید بر ماندگاری حماسه دفاع مقدس، اظهارداشت: نقش آفرینی شهدا، جانبازان و آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس باید به معنای واقعی در صفحات زرین تاریخ انقلاب اسلامی ایران درخشندگی ایجاد کند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان درجمع روسای شهرستانها بر دیدار از خانواده های شهدا و ایثارگران تقدیر و تجلیل از ایثارگران، شهدای مدافع حرم و منا، رفع مشکل بیمه و درمان این عزیران تاکید کرد.
در ادامه معاون توسعه مدیریت بنیادشهید و امورایثارگران کرمان افزود: کسانی که در بنیاد شهید خدمت می کنند به جای مقدسی پا گذاشتند و با عزت، احترام با خانواده رفتار کنند و با نگاهی اعتقادی گره گشای مشکلات شهدا، جانبازان و آزادگان باشند.
مجتبی گوهرریز تصریح کرد: ایثارگران جزء تاثیر گذارترین افراد جامعه هستند و باید از امکانات موجود برای خدمت به خانواده ها شهدا و ایثارگران استفاده کرد.
وی با اشاره به اصلاح قوانین مرتبط با امور جامعه ایثارگران خاطرنشان کرد: باید اصلاحاتی در قوانین مربوط به ایثارگران در بنیادشهید استان صورت گیرد چرا که ما نیازمند رسیدن به قوانینی جامع و موثر برای رفع مشکلات جامعه ایثارگران هستیم.
وی بیان داشت: امیدوارم بتوانیم نسبت به مسئولیت‌های خود در راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تمام تلاش خود را داشته باشیم و گام‌های موثری برداریم .
مجتبی گوهرریز معاون توسعه مدیریت بنیاد کرمان افزود: کارکنان بنیاد از بهترین‌ها هستند و اجر و پاداششان محفوظ است ولی از این بابت که شاخص‌هایی برای انتخاب نمونه وجود دارد  که توسط نظرخواهی از روسای شهرستانها به عنوان کارمند نمونه مورد تجلیل و قدردانی قرار خواهند گرفت.
معاون توسعه مدیریت بنیاد در پایان سخنان خود یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و تاکید کرد که ایثارگران در جهت حفظ امنیت کشور از خود گذشتگی کردند و همه جامعه مدیون این عزیزان هستند.

این مراسم با سخنرانی معاون تعاون، معاون فرهنگی، و دیگر روسای بنیاد و نیز پیشنهادات و نظرات و بیان مشکلات موجود در  شهرستانها و ادارات در رابطه با هرچه بهتر شدن خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران ادامه پیدا کرد.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 217677