داخلی صفحه گیلان خبر
 
رونمایی از دفاتر «قهرمان من»در رشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷
مراسم رونمایی از دفاتر «قهرمان من» منقش به تصاویر شهدای مدافع حرم در رشت برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان،مسئول رونمایی دفاتر «قهرمان من» عصر روز دوشنبه 13 شهریور در حاشیه مراسم رونمایی از دفاتر «قهرمان من» با اشاره به انتشار دفاتر «قهرمان من» برای دومین سال متوالی اظهار کرد: طراحی دفاتر قهرمان من را باهدف معرفی شهدای مدافع حرم به دانش آموزان و با چاپ بیش از 13 هزار جلد روانه بازار خواهیم کرد.
مهدی سیمایی با اشاره به دلیل انتخاب این شهدا برای چاپ در دفاتر گفت: این شهدا در کار فرهنگی ید طولانی داشته‌اند که البته دلیل عمده دیگر آن اینکه این شهدا مدفون در رشت می‌باشند.
وی بابیان اینکه همه شهدا برای ما عزیز هستند گفت: متأسفانه برای چاپ هر شهید با تیراژ بالا و عدم بازار مطلوب امکان چاپ تمثیل بیست شهید عزیز مدافع حرم با تیراژ بالا را برای ما میسر نکرده است.
مسئول رونمایی دفاتر «قهرمان من» بابیان اینکه هدف ما از انجام این کار شناساندن این شهدا به نسل آینده است گفت: اگر عاملی در شهرهای دیگر مایل به شناساندن شهدا به‌خصوص شهدای شهر خود باشند، با تمام قوا به آن‌ها کمک خواهیم کرد.
رونمایی از دفاتر «قهرمان من» با تصاویر شهدای مدافع حرم ازجمله شهید سید اسماعیل سیرت نیا، سجاد طاهرنیا، حامد کوچک زاده، سعید مسافر و شهید محسن حججی و همچنین یک طرح حجاب برای دومین سال پیاپی باهدف معرفی شهدای مدافع حرم برای استفاده دانش آموزان انجام‌شده است.

"انتهای پیام"
کد مطلب: 217895