مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد:
78درصد کار ساماندهی گلزار شهدا در این استان انجام شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۵۲۸ گلزار شهدای شهری و روستایی داریم گفت: 78درصد کار ساماندهی گلزار شهدا در این استان انجام شده است.
78درصد کار ساماندهی گلزار شهدا در این استان انجام شده است
 
به گزارش خبرنگار  ايثار از باسوج ، سیدمنصور موسوی ظهر امروز در نشست کارگروه ساماندهی گلزارهای شهدای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میانگین ساماندهی گلزار شهدا در کشور 75 درصد است اظهار داشت: 22 درصد گلزارهای شهدای کهگیلویه و بویراحمد نیازمند ساماندهی است که در صورت تامین اعتبار و همکاری سایر ادارات در کمترین زمان ممکن ساماندهی می‌شوند.
وی با تاکید بر اینکه در دولت یازدهم شاهد ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا هستیم، ادامه داد: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه ادارت و شرکت‌های خدمات رسان در راستای عمل به قانون ماده 11 برای ساماندهی گلزارهای شهدا از هیچ کوششی دریغ نکنند

مشاور استاندار کهگیلویه وبویراحمد در امور ایثارگران نیز در این نشست از اختصاص یک میلیارد و 230 میلیون تومان اعتبار برای ساماندهی گلزار شهدای استان در سال 96 خبر داد و گفت: تاکنون 50 درصد این اعتبارات تخصیص یافته است.
سید محمود داربام افزود: انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر در زمینه ساماندهی گلزارهای شهدا از هیچ تلاشی دریغ نکنند زیرا تحقق این مهم نیازمند برنامه ریزی و پیگیری مستمر است.
وی با بیان اینکه در راستای اجرای ماده 11 قانون جامع خدمات به ایثارگران، کار گروه ساماندهی گلزارهای شهدا  تشکیل شد، افزود: دستگاه‌های خدمات‌رسان موظف به آبرسانی، برق‌رسانی و احداث جاده‌های دسترسی بوده که در این زمینه تاکنون اقدامات خوبی انجام شده است.
پايان پيام
کد مطلب: 217946