به همت اداره بنیادشهیدوامورایثارگران کهگیلویه:
ازدانش اموزان ممتاز جامعه ایثارگری شهرستان كهگيلويه تجلیل شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۶
ویژه برنامه (جوانه های امید ) تجلیل از دانش آموزان ممتاز جامعه ایثارگری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهر دهدشت برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار ايثار از كهگيلويه ؛صبح امروز به همت اداره ی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه  ویژه برنامه جوانه های امید تجلیل از دانش آموزان ممتاز جامعه ایثارگری با حضور امام جمعه محترم ،امام جمعه موقت،معاون فرماندار ،معاون فرهنگی مدیر کل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد،اعضای شورای شهر،ریاست محترم ورزش و جوانان،منابع طبیعی و آبخیزداری،معاونت محترم آموزش و پرورش،سرپرست شهردار،معاون اداره ی برق ،روابط عمومی فرمانداری،کارکنان بنیاد شهید،خانواده های شهدا و ایثارگران و دانش آموزان ممتاز جامعه ایثارگری در سالن شهید آوینی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
سید کمال الدین دولتخواه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه دراین مراسم ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی از مسولان و خانواده های ایثارگران که در جلسه حضور داشتند گفت؛یکی از دغدغه های که بشر تا کنون دنبال او بوده است مقوله ی توسعه بوده و هر کدام از اندیشمندان و کسانی که دنبال تبیین مقاله ی توسعه بودند نظر خاصی را برای رسیدن به توسعه پایدار برای هر کشوری تفسیر می کردند. 
وی افزود؛نیروی انسانی رشد توسعه ی پایدار را برای هر کشوری هموار می‌کند اما چه کسانی را  نیروی کارآمد برای آیندگان به عنوان یک امر مهم پرورش بدهد،قطعا جوانه های امید،دانش آموزان،دانشجویان این نیروهای انسانی هستند که اگر خوب تربیت شوند ،اینده ی کشور مدیون این هاست.
 دولت خواه در ادامه افزود؛جامعه هدف بنیاد شهید از این امر مستثنی نیست،خوشبختانه ایثارگران توانسته اند در کنار دیگر اقشار مختلف جامعه امروزه خودشان را نشان بدهند،هزاران پزشک متخصص،اندیشمندان بزرگ در کشور از جامعه ایثارگران بوده است و جامعه ایثارگری از دیگر اقشار جامعه به دور نبوده است.
 همچنین در این برنامه امام جمعه محترم شهر دهدشت،معاون فرماندار،معاون فرهنگی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه توسعه،تربیت ،اموزش مناسب  این آینده سازان به ایراد سخنرانی پرداختند. 
در این مراسم از 58دانش آموز ممتاز معدل بالای 19 جامعه ایثارگری تجلیل و هدایای اهدا شد.
 در پایان از سید ابوذر دیماد معاونت محترم فرهنگی اداره ی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه و کارکنان این نهاد مقدس در راستای این همایش ها ویادواره ها تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.
پايان پيام
 
کد مطلب: 217970