داخلی صفحه یزد خبر
 
برگزاری نخستین یادواره شهدای نهضت سوادآموزی کشور در بهاباد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۵
نخستین یادواره شهدای نهضت سوادآموزی کشور با حضور مسئولان و دست‌اندرکاران سوادآموزی کشور در شهرستان بهاباد برگزار می‌شود.
برگزاری نخستین یادواره شهدای نهضت سوادآموزی کشور در بهاباد
 
به گزارش "ایثار یزد" عبدالکریم لک با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین اقشار مختلف جامعه، اظهار کرد: یادواره شهدای نهضت سوادآموزی کشور به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران, آموزش و پرورش, سپاه الغدیر استان, بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و صداوسیمای مرکز یزد امروز چهارشنبه 15 شهریور بعد از نماز مغرب و عشاء در شهرستان بهاباد برگزار می‌شود.
وی افزود: یادواره دو شهید سوادآموزی استان یزد و 176 شهید نهضت سوادآموزی کشور برای نخستین بار به میزبانی شهرستان بهاباد برگزار می‌شود .
مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس گفت: نسل جوان به شدت محتاج انتقال مفاهیم ارزشمند ایثار و شهادت است تا با سرلوحه قرار دادن این بزرگمردان میهن اسلامی مسیر خود به سمت تعالی را طی کنند.  
لک تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت اصلی‌ترین هدف برگزاری یادواره شهداست و هر‌چه مفاعیم غنی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نشر بیشتری پیدا کند، مصونیت جامعه به شکل محسوسی افزایش خواهد یافت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این آیین معنوی با حضور مسئولان کشوری و استانی، خانواده‌های معزز شهدای سواد آموزی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان بهاباد برگزار خواهد شد.
مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران از عموم مردم ولایتمدار و شهید پرور دارالعباده یزد دعوت کرد با حضور در این مراسم بیعتی مجدد با آرمانهای شهدا داشته باشند.
کد مطلب: 217985
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...