بازدید مدیرکل پشتیبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از ساختمان اداری بنیاد شهید خراسان جنوبی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
بازدید مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران از ساختمان اداری بنیاد شهید خراسان جنوبی
بازدید مدیرکل پشتیبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از ساختمان اداری بنیاد شهید خراسان جنوبی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، دکتر وحید بوستان احمدی مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در جریان سفر خود به مرکز استان خراسان جنوبی، به همراه مدیرکل، معاون توسعه و رئیس پشتیبانی بنیادشهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی از روند اجرایی ساخت ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان بازدید بعمل آورد.
بوستان احمدی در حاشیه این بازدید ضمن ابراز امیدواری درجهت برطرف شدن زود هنگام موانع تکمیل و تسریع درامور ساخت این پروژه، بر افزایش سرعت همراه با بالا بردن دقت، رعایت نکات ایمنی و افزایش کیفیت در امور ساخت این ساختمان تاکید کرد.
مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در ادامه، ضمن بازدید از تمامی قسمت های ساختمان اداری بنیاد شهید، توصیه های لازم در خصوص پیشرفت هرچه بیشتر و مطلوب تر این ساختمان را به مشاورین و مهندسین این پروژه گوشزد کرد.
حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در پایان ضمن تشکر از حضور دکتر بوستان احمدی در استان خراسان جنوبی گفت: به یاری خداوند متعال و براساس برنامه ریزی انجام شده، ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به زودی در چندماهِ آتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
 
کد مطلب: 218018
 


 
 
فرهنگ عاشورا، سرمشق معنویت شهدا
 

دکتر بهروز بزرگی، مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد...