داخلی صفحه ایلام خبر
 
علی محمدی رئیس ارتباطات ومراجعات
مرکزارتباطات و مراجعات بازو توانمند بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد استان ایلام گفت : مرکز ارتباطات و مراجعات یکی از بازوان توانمند بنیاد به شمار می آید
مرکزارتباطات و مراجعات بازو توانمند بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و در راستای تکریم مردم و ارباب‌رجوع و تسهیل و تسریع در پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های جامه معزز ایثارگران، میز خدمت مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاداستان اقدامات موثری در راستای تکریم ارباب رجوع داشت .

علی محمدی رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام مرکز هاتف را بازو توانمند بنیاد دانست و گفت  :
با توجه به سالمندی ایثارگران، بعد مسافت روستاها از شهر و شهرها با استان در فصول سرد و گرم و .... جامعه هدف می تواند با مراجعه به سایت ایثار و با تلفن 1616 تماس بگیرد تا باصرفه جویی در وقت و هزینه‌ها و سرعت بخشیدن به روند درخواست‌ها با کمترین مراجعه در حداقل زمان ممکن  به خدمات موردنظر برابر ضوابط جاری بنیاد برسند.

علی محمدی رئیس مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام افزود    :
میز خدمت مرکز هاتف بنیاد جهت تسریع در پاسخگویی به نیازهای و درخواست‌های ارباب‌رجوع در هم کف ساختمان ستاد مستقر و آماده خدمات‌دهی می باشد .
وی افزود :     مدیرکل  و معاونین ستادی در روزهای دوشنبه در مرکز ارتباطات و مراجعات استقرار می یابند و نسبت به پاسخگویی اقدام نموده و روزهای سه شنبه نیز مدیرکل  به شهرستانها سفر نموده واز سال جاری  تاکنون به شهرستان های بدره ، چرداول ، مهران ، دهلران ، ملکشاهی ، ایلام ، ایوان و دره شهرعزیمت نموده اند .
 
 
کد مطلب: 218033