داخلی صفحه گیلان خبر
 
با اجرای طرح دوست علمی
ارتقا سطح علمی و فرهنگی دانش آموزان منتخب شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۹
 
"طرح دوست علمی" به همت بنیاد نخبگان استان گیلان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان  در رشت برگزار شد.
به گزارش " ایثار" گیلان، حسین توکلی جنتی کارشناس مسئول دانش پژوهان و تشکل های شاهدو ایثارگر استان گیلان با اعلام این خبر گفت :  این طرح با هدف کشف و شکوفا کردن استعدادهای تحصیلی دانش آموزان سرآمد و در راستای توسعه آموزش­ های خاص برون مدرسه­ ای و پرورش استعدادهای برتر، برنامه ریزی شده است.
وی افزود:  ایجاد شیوه های مناسب برای تاثیر گذاری صاحبان این استعدادها بر ارتقای سطح علمی و فرهنگی دانش آموزان در محیط های آموزشی  و همچنین افزایش حس خود باوری و افزایش انگیزه دانش آموزان از دیگر اهداف این طرح می باشد.
توکلی با اشاره به اینکه" طرح دوست علمی " طی مدت دو روز در حال برگزاری است اظهار داشت : در این مرحله با استفاده از اساتید مجرب دانشگاهی ، دانش آموزان شاهد و ایثارگر پسر سال دوم دوره دوم متوسطه  در رشته نانوتکنولوژی آموزش های لازم را فرا می گیرند و در پایان طرح ، دانش آموزان برگزیده به مدت یک سال تحت راهنمایی و حمایت های علمی و تجربی دوستان علمی (اساتید ) خود قرار خواهند گرفت.
گفتنی است ، طرح دوست علمی از تاریخ 14 لغایت 15 شهریور ماه در دبیرستان استعدادهای درخشان میرزاکوچک خان ناحیه یک رشت در حال برگزاری است.

"انتهای پیام"
 
کد مطلب: 218089