داخلی صفحه فارس خبر
 
​کسب عنوان سوم کشوری توسط بانوان پیشکسوت شاهد و ایثارگر فارس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۳
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: بانوان پیشکسوت شاهد و ایثارگر استان در مسابقات ورزشی پیشکسوتان شاهد و ایثارگر کشور موفق به کسب عنوان سوم شدند.
 
به گزارش «ایثار از فارس» سیدعلی محمدی اظهار داشت: تیم ۵ نفره بانوان شاهد و ایثارگر استان فارس در رقابت های ورزش همگانی قهرمانی کشور با مجموع یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز به مقام سومی کشور دست یافت . 
در این دوره از مسابقات ورزشی شاهد و ایثارگر که در کردان کرج برگزار شد پنج بانوی ورزشکار از استان فارس حضور داشتند. فرحناز بی پروا همسر جانباز، شهین نادری همسر شهید، صفیه نادری سروستانی همسر شهید، شهربانو ده بزرگی همسر شهید و قمر فرتوت مادر شهید، بانوان ورزشکار شاهد و ایثارگر استان فارس بودند که در ره های سنی ۵۰ تا بالای ۷۰ سال با مربیگری راضیه ده بزرگی شرکت کردند.
 معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس افزود: فرحناز بی پروا در ماده پیاده روی این رقابت ها موفق به کسب مدال طلا شد و شهربانو ده بزرگی در بخش پیاده روی یک مدال نقره و در مجموع مواد ایستگاهی نیز یک مدال برنز را از آن خود کرد. قمر فرتوت دیگر بانوی ورزشکار فارسی نیز در مجموع مواد ایستگاهی موفق به کسب عنوان سوم و مدال برنز شد.
در مجموع تیمی نیز بانوان ورزشکار شاهد و ایثارگر استان فارس پس از تیم های خراسان رضوی و همدان، عنوان سوم این رقابت ها را کسب کرد.
کد مطلب: 218116