شهدا مایه برکت هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹
دیدار صمیمی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و نماینده مردم ‌بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس و جمعی از مسئولان استان به‌ دیدار خانواده شهدا رفتند.
شهدا مایه برکت هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و نماینده مردم ‌بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان استان به‌ دیدار چند تن از خانواده شهیدان رفتند .
 حجت الاسلام معصومی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در ابتدای این نشست، ضمن تبریک اعیاد گذشته و تبریک فرا رسیدن عید غدیر و
با اشاره به دیدار با جامعه ایثارگری، گفت: ما طبق فرمایش مقام معظم رهبری نسبت به خبرگیری از خاندان معزز ایثارگر و مراجعه خادم به مخدوم، اولین هدفی که در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران مورد نظر است بحث تکریم و تجلیل می باشد؛
در ادامه این جلسه، آیت‌الله عبادی خطاب خانواده شهداء اظهار داشت: شما در مقام تقوا و عمل و پرهیزگاری بسیار انسانی برجسته هستید چون با خدمت رسانی در جامعه توانسته‌اید اینگونه فرزندی را پرروش دهید و در کشاورزی هم در نوع خود بی‌نظیر هستید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: شهدا مایه برکت هستند و در زندگی خود شهادت در راه خدا را انتخاب کردند و به خواسته خود رسیدند.
در پایان این دیدارها آیت‌الله عبادی یک هدیه نفیس به خانواده های شهدا اهدا کردند .
کد مطلب: 218152
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...