خون شهید اکسیری معجزه گر است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در آیین تجلیل از عوامل برگزاری یادواره شهدای شهرک شاهد شهرستان بجنورد خون شهدا را همانند اکسیری معجزه گر خواند و گفت : اعجاز خون شهید در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهت آور و خیره کننده است چراکه خون شهدا مانند اکسیری معجزه گر به کشور و نظام اسلامی حیاتی دوباره داد و عامل عزت و اقتدار کشور و نیز اعتلای نظام اسلامی شد .
خون شهید اکسیری معجزه گر است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در پی برگزاری یادواره شهدای شهرک شاهد شهرستان بجنورد ، حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی از عوامل برگزاری این یادواره تجلیل کرد .
حجت الاسلام عزیزی در آیین تجلیل از عوامل برگزاری این مراسم هرگونه تلاش در راستای تبیین سبک زندگی شهدا را ارزشمند و شایسته تقدیر دانست  و با یادآوری رشادت های ایشان در طول دوران دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم را از رویش های جدید انقلاب خواند و گفت : یادواره های شهدا باید تبیین کننده راه ، هدف و آرمان شهدا بوده و در حقیقت شهید پرور باشد ، یعنی سبک زندگی شهید در حوزه فردی و اجتماعی تک تک افراد شرکت کننده در یادواره تبلور پیدا نماید .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با انتقاد از برگزاری یادواره های بی اثر و یا کم اثر  یادواره ای را اثر گذار دانست که بتواند در سطح جامعه حرکت ایجاد کند .
وی گفت : این گونه برنامه ها باید آنقدر غنی و پرمحتوا باشد که در هر فرد شرکت کننده در این مراسم اثر بگذارد و او به عنوان سفیر شهدا و مروج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه در خود احساس تکلیف کند .
حجت الاسلام عزیزی خون شهدا را همانند اکسیری معجزه گر خواند و گفت : اعجاز خون شهید در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بهت آور و خیره کننده است چراکه خون شهدا مانند اکسیری معجزه گر به کشور و نظام اسلامی حیاتی دوباره داد و عامل عزت و اقتدار کشور و نیز اعتلای نظام اسلامی شد .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در ادامه از فعالیت ها و تلاش های عوامل برگزاری یادواره شهدای شهرک شاهد شهرستان بجنورد تجلیل و توجه و اهتمام جدی ایشان به کیفیت و محتوای این مراسم را مهم و ارزشمند خواند و گفت : یقینا این تلاش ها مورد توجه خداوند خواهد بود و در دیوان محفوظ الهی ثبت خواهد گردید و انشالله همه شما و ما مورد عنایت و شفاعت شهدا قرار بگیریم .
در ابتدای این جلسه علی روزفراخ رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد گزارشی از برگزاری این یادواره ارائه کرد .
گفتنی است چندی پیش یادواره شهدای شهرک شاهد با استقبال گسترده خانواده های معظم شهدا و عموم مردم برگزار شد .
کد مطلب: 218163