بازگشت کاروان ویژه جانبازان به میهن اسلامی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
رییس کاروان ویژه جانبازان در حج تمتع 96 از بازگشت حاجیان جانباز به میهن اسلامی در روزهای جمعه 17 شهریور و دوشنبه 20 شهریورماه خبر داد.
بازگشت کاروان ویژه جانبازان به میهن اسلامی
 
به گزارش «ایثار» محمد سعیدی رییس کاروان ویژه جانبازان در حج تمتع 1396 در خصوص زمان بازگشت حاجیان جانباز به کشور گفت: نخستین گروه از جانبازان در حج تمتع 96، روز جمعه 17 شهریورماه ساعت 14:40 با پرواز ایران ایر به کشور بازگشتند و گروه دوم نیز روز دوشنبه 20 شهریورماه به سمت کشور عزیمت می‌کنند.
وی با بیان اینکه در حج تمتع سال جاری برنامه‌های بسیار خوبی برای جانبازان تدارک دیده شد تصریح کرد: در طول حضور در مدینه منوره، مکه مکرمه، منا و عرفات مراسم‌های فرهنگی زیادی زیر نظر روحانی کاروان برگزار شد، چند دوره ختم قرآن داشتیم و به یاد شهدای منا نیز برنامه‌هایی اجرا شد در آستانه عید غدیر هم دو کاروان جشنی برگزار کردند و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مراسم وداع نیز با حضور همه جانبازان در مکه مکرمه انجام شد.
رییس کاروان نخست جانبازان در حج تمتع 96 افزود: در پایان مراسم حج، روحانی کاروان جلسه کنترل اعمال برای جانبازان برگزار کرد و اعمال مناسک حج جانبازان برای صحت مورد بررسی قرار گرفت، از سوی دیگر پزشک کاروان نیز پس از بررسی و آزمایشات لازم از سلامتی جانبازان عزیز خبر داد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 218348