داخلی صفحه فارس خبر
 
معتمدین معین از نقاط قوت خدمات رسانی بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: معتمدین معین یکی از نقاط قوت در زمینه خدمات رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه هدف است و امیدواریم با استفاده از ظرفیت های فکری این اقشار بتوانیم در این حوزه گامی موثر برداریم.
 
به گزارش «ایثار از فارس» جلسه شبکه اقشار فرهنگیان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور مدیرکل، معاون تعاون و امور اجتماعی و معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه جمعی از همسران شاهد و ایثارگر عضو شبکه فرهنگیان برگزار شد.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس هدف از تشکیل این جلسه را توجیه اعضای شبکه اقشار فرهنگیان در زمینه چگونگی فرآیند تشکیل ngo  و سازمان های مردم نهاد در این حوزه ذکر کرد.
حجت الاسلام محمدجواد محمدی پور افزود: معتمدین معین یکی از نقاط قوت در زمینه خدمات رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه هدف است و امیدواریم با استفاده از ظرفیت های فکری شبکه های مختلف اقشار معتمدین معین بتوانیم در این حوزه گامی موثر برداریم.

وی اظهار داشت: تاکنون 17 شبکه اقشار مختلف شاهد و ایثارگر در حوزه های پزشکان، حقوقدانان، روانشناسان، خیرین، روحانیون، فرهنگیان، همیار سالمند، همیار وصل، حامیان محیط زیست، ورزشکاران، همیار رهایی، همیار عدل، همیار منزلت، همیار امید، همیار اصناف، مدیران و فرماندهان ایثارگر در بنیاد فارس تشکیل شده که از پتانسیل و ظرفیت این بزرگواران می توان در زمینه رفع مشکلات ایثارگران و برنامه ریزی در جهت بهبود خدمات رسانی به جامعه هدف استفاده کرد.
 انتهای پیام/
 
کد مطلب: 218355