داخلی صفحه فارس خبر
 
روزنامه شیراز نوین
تشییع پیکر شهید مدافع حرم در کوار
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
احمدرضا مقدس - خبرنگار کوار پیکر مطهر شهید احمد ابراهیمی از مدافعین حرم حضرت زینب(س) که در تاریخ 1شهریور در تدمر سوریه به شهادت رسیده بود، روز یکشنبه 12شهریور در شهرستان کوار تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.
 
در همین خصوص دهقان فرماندار کوار گفت: شهر کوار میزبان شهیدی از مدافعین حرم است. شهید احمد ابراهیمی و شهید حسن ابراهیمی که از کوار اعزام گردیده بودند و در تیپ فاطمیون حضور داشتند، در دفاع از حریم آل الله به شهادت  رسیدند.
فرماندار کوار با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده جهت تشییع پیکر شهید احمد ابراهیمی در شهرستان کوار ادامه داد: در روز یکشنبه 12شهریور از ساعت 8صبح با حضور مسئولین اداری، دولتی، نظامی و انتظامی و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و همه اقشار مردم، پیکر پاک این شهید معظم از مقابل حوزه مقاومت امام حسین(ع) (سپاه قدیم) به طرف میدان شهدای شهر کوار تشییع و سپس در کنار دیگر شهدا در گلزار امامزاده ابوالقاسم(ع) این شهرستان به خاک سپرده خواهد شد.
شایان ذکر است احمد ابراهیمی و حسن ابراهیمی که پسرعمو و عضو تیپ فاطمیون بودند، از شهرستان کوار برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) عازم سوریه شده بودند و هر دو به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند که طبق اطلاعات واصله، پیکر شهید حسن ابراهیمی در مشهدالرضا تشییع و خاکسپاری می شود.

لینک خبر
کد مطلب: 218387