لازمه حل مشکلات خانواده ایثارگران تعاون و همکاری دستگاههای اجرایی می باشد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی در جلسه با یوسف یعقوبی نژاد مدیرکل امور مالیاتی استان گفت : لازمه حل مشکلات خانواده ایثارگران- همان ولی نعمتان مردم - همکاری و تعاون دستگاههای اجرایی می باشد.
لازمه حل مشکلات خانواده ایثارگران تعاون و همکاری دستگاههای اجرایی می باشد.
 
 به گزارش ايثار واحد خراسان شمالی جلسه ای با حضورحجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد و مجرد معاون تعاون و همچنین یوسف یعقوبی نژاد مدیرکل امور مالیاتی استان به منظور رفع مشکلات و ایجاد راه کارهای تسهیل کننده مشکلات خانواده های ایثارگران برگزار شد .
عزیزی مدیرکل بنیاد استا ن ضمن تبریک معرفی ایشان ( یوسف یعقوبی نژاد) بعنوان مدیرکل افزود: ادارات و دستگاهها  باید در سایه تلاش و پشتکار برای ارائه خدمت به جامعه ايثارگري تلاش کنند.
وی با بیان این که مدیران با گره گشایی از مشکلات مردم و جامعه ایثارگری ، بیش از پیش به نظام و اسلام خدمت می کنند، اظهار کرد: خدمت صادقانه و خالصانه نشان از بیعت ابدی با خون شهدا دارد .
عزیزی در ادامه  از تلاش های شبانه روزی تمام کارمندان کلیه دستگاههای اجرایی علی الخصوص امور مالیاتی استان ،در راستای حل مشکلات جامعه ایثارگری و پیشبرد اهداف نظام قدردانی کرد.
مدیرکل بنیاد  یکی از برکات زندگی را شفاعت شهدا دانست  و تصریح کرد: اگر می‌خواهیم شفاعت شهدا شامل حال ما شود باید در مسیر شهدا ثابت‌قدم باشیم و همان‌گونه که شهید بر سر عهد و پیمان خود با خدا باقی ماند، ما نیز در پیروی از مسیر شهدا و حفظ آرمان‌های شهدا در مقابله با دشمن ثابت‌قدم و مایه زینت شهید باشیم.
 
کد مطلب: 218466