دیدار با 11 هزار و 506 خانواده ایثارگر کارمند در هفته دولت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۳
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در هفته دولت 11 هزار و 506 ديدار باخانواده های ايثارگر كارمند در قالب برنامه «دولت عشق» انجام شده است.
دیدار با 11 هزار و 506 خانواده ایثارگر کارمند در هفته دولت
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند با اشاره به دیدار با خانواده های ایثارگران در هفته دولت، گفت: در سال جاری برنامه «دولت عشق» در قالب طرح «سپاس» با تاسی از سنت حسنه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و رياست محترم جمهوری در ديدار از ايثارگران و بهره گيری از فضای شايسته تبليغی و فرهنگی هفته دولت و به منظور تجليل از خانواده های شهدای كارمند و ايثارگر شاغل در سطوح مختلف و متناسب با شان اين عزيزان و جلب توجه مردم و مسئولين اجرا شد که در این راستا با 11 هزار و 506 ایثارگر ديدار صورت گرفت.
وی افزود: همچنین در استمرار طرح سپاس همزمان با ایام پر برکت دهه ذی الحجه و اعیاد سعید قربان و غدیر و در راستای استفاده بهینه از فرصت معنوی ایجاد شده از این ایام، در جهت  تکریم  جامعه  ایثارگری «طرح ابراهیمیان» در تاريخ 18 مرداد 96 توسط معاون محترم تعاون و امور جتماعی بنياد ابلاغ شد و به مرحله اجرا در آمد؛ بر اساس گزارش های واصله از استان ها در قالب طرح ابراهیمیان 4 هزار و 387 ديدار انجام شده است. 
وی خاطرنشان کرد: در قالب برنامه فوق علاوه بر ديدار با ايثارگران برنامه های ديگری از قبيل عطرافشانی مزار شهدای سادات و والدين ايشان، عيادت از بيماران بستری در بيمارستان، برگزاری مراسم زيارت عاشورا و دعای عرفه در گلزار شهدا و حسينیه های شهيد، ديدار از فرزندان شهدای سادات و جانبازان سادات و ... اجرا شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218470