داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین در اتاق فکر این اداره کل
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
برگزاری جلسه شورای معاونین در اتاق فکر این اداره کل
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه مصادف با 19 شهریور ماه 96 ، جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با قرائت تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و قسمتی از وصیت نامه شهید محمد قاسمی قلعه قاضی در اتاق فکر این اداره کل برگزار گردید .
در این جلسه پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 1250 شهید استان گفت : طرح پایش سلامت خانواده ها در حال انجام می باشد که در این طرح والدین شاهد – همسران شاهد صعب العلاج و جانبازانی که مشکل حاد و در منزل بستری هستند در این طرح پایش خواهند شد .
وی گفت : از اوایل سال تا کنون 170 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر در طرح پایش سلامت پایش شده اند . سپس پاکدامن برگزاری یادواره های شهداء اشاره کرد و گفت : در شش ماهه اول سال 85 یادواره های مختلف در سطح استان برگزار شده است .
وی با یادآوری بحث آموزش فرزندان شاهدو ایثارگر بر اهتمام بیشتر در این زمینه تاکید کرد و گفت : در شش ماهه اول سال 96 از 1250 نفر از خانواده های شاهد و ایثارگر در اجرای طرح سپاس دیدار و دلجویی بعمل آمد و انشاء الله بتوانیم در شش ماهه دوم سال جاری از کلیه عزیزان و یادگاران 8 سال دفاع مقدس دیدار و دلجویی بعمل آید .
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 218511
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...