مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۷
نشست تکریم محمود ناظری و معارفه علی گودرزی به عنوان مدیر کل دفتر برنامه و بودجه بنیاد روز دوشنبه 20 شهریور با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد، مدیران کل و کارکنان این معاونت برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر برنامه و بودجه بنیاد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی در این نشست با تأکید بر اهمیت دفتر برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: اهمیت این دفتر تا اندازه‌ای است که در دستیابی بنیاد به اهداف برنامه ریزی شده مؤثر است و البته نظارت وظیفه اصلی دفتر برنامه و بودجه است که موجب قوی‌تر شدن ساختار بنیاد خواهد شد.
وی با اشاره به فرابخشی بودن معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد گفت: اداره کل منابع انسانی بنیاد باید نسبت به کارمندان در حوزه‌های مختلف توجه بیشتری داشته و در جهت حل مشکلات آنها در حوزه رفاهی و سیستم اداری تلاش کند که این موضوع موجب ارتقای بهره وری سازمان و افزایش انگیزه میان کارکنان جهت تحقق اهداف خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد با اشاره به سیاست‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه منابع انسانی گفت: سیاست‌های کلی ریاست محترم بنیاد در این دوره جوانگرایی است و از سوی دیگر با توصیه رییس جمهوری استفاده از همکاران خانم در سطوح مختلف سازمانی مورد توجه قرار گرفت به همین منظور با توجه به اینکه جناب آقای ناظری 35 سال دوره خدمت را در بنیاد طی کرده‌اند جناب آقای گودرزی به عنوان مدیرکل دفتر برنامه و بودجه معرفی شد.
میرمرادی در پایان خاطرنشان کرد: در زمان جابجایی مدیران قوی، کار برای تعیین جانشین سخت خواهد شد ولی دلیل این تودیع بازنشستگی آقای ناظری است که از زحمات وی قدردانی می‌کنیم و امیدواریم آقای گودرزی نیز در ادامه این راه موفق باشند.
محمود ناظری نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه در دفتر برنامه و بودجه در جهت تأمین انتظارات بنیاد تلاش شده است، گفت: با توجه به اینکه امکانات و منابع در دفتر برنامه و بودجه محدود است امیدواریم همه کارکنان با تعامل مناسب در جهت اهداف سازمانی حرکت کنند و خوشبختانه انتخاب آقای گودرزی به عنوان مدیر کل این دفتر، انتخابی منطقی، معقول و بر اساس اصل شایسته سالاری بوده است.
علی گودرزی نیز با تشکر از حجت الاسلام و المسلمین شهیدی و معاون توسعه مدیریت برای انتصاب وی به عنوان مدیرکل دفتر برنامه و بودجه تصریح کرد: مدیریت حوزه برنامه و بودجه بنیاد وظیفه خطیری است که تلاش زیادی را می‌طلبد و باید در این مسیر با توجه به منابع علمی معتبر در مورد نظارت نیز تدابیر مناسبی اتخاذ شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 218515