داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
مدیرکل بنیاد مرکزی عید غدیر را به خانواده های شاهدوایثارگر تبریک گفت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۸
مدیرکل بنیاد مرکزی با ارسال پیامی ، عید سعید غدیرخم را به خانواده های شاهد و ایثارگر تبریک گفت.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"،محمدصادق دوخائی با ارسال پیامی ، عید سعید غدیرخم را به خانواده های شاهد و ایثارگر  و خادمان این عزیزان  تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین  چه زیبا خداوند حکمت خلقت انسان و آفرینش این جهان هستی را در عید قـربان و راه کمال و سعادت را در سایه سارعشق به ولایت قرارداد و چه زیباتر “غــــــدیر” را عصاره خلقت و چکیده تمام ادیان الهی، طنین خوش آهنگ ادامه راه انبیاء و ثمره نبوت و رسالت قرارداده است.، روز غدیر شایسته هر حمد و ثناست، غدیر روزی است که وحی از او پیراست و محمد (ص) بدو آراست و اسلام از او برخاست زمانی که دستان مولا علی(ع) در دست حجت خاتم محمد رسول‌ الله (ص) بود که فرمود: ای خلق آگاه باشید که پروردگار چنین فرمود: «الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام دینا»، انتخاب علی(ع) را کمال دین و اتمام نعمت‌ها دانست پس ای تمام خلق بشر بدانید عیـد غدیر، عید کمال دین، تجلی ولایت، رکن حیات معنوی انسان و خط مشی برای مسلمانان تا آخرین روز دنیاست که عصاره آن در جمله « من کنت مولاه فهذا علی مولاه» تجلی می‏ یابد.
بدینوسیله بر خود لازم دانستم که حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانۀ تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان با عرشیان و فرشیان است، محضر خانواده های شاهد و ایثارگر و خادمان این عزیزان تبریک و تهنیت عرض نمایم.
امروز پس از گذشت هزار و اندي سال، بر ماست که پیمان خویش را با مسیر و جریان ولایت تجدید نموده و بیعت مان را در اطاعت از رهنمودهاي ولايت و امامت اعلام بداريم و پیمان ببنديم که با عزمی راسخ تر از پیش در راه تحقق آرمان های والای  شهدا و این نظام مقدس گام خواهيم برداشت . انشاءالله.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 218551