داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد قزوین:
موفقیت بنیاد در ارزیابی عملکرد اجرایی استان نشانه‌ی تلاش کارکنان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
موفقیت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به عنوان نهاد برتر در ارزیابی عملکرد اجرایی استان نشانه‌ی تلاش و کوشش همه کارکنان بنیاد می‌باشد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در جلسه شورای معاونین با اشاره به کسب رتبه‌ی برتری بنیاد در ارزیابی عملکرد فعالیت‌های بنیاد گفت: این نهاد به خاطر مجموعه‌ی فعالیت‌ها و تلاش‌ها که در سال گذشته داشته است به عنوان دستگاه برتر انتخاب و در جشنواره شهید رجایی استان قزوین مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
وی افزود: موفقیت کسب شده نتیجه‌ی فعالیت‌های همه کارکنان و تلاشی است که در جهت ارایه‌ی به هنگام و صحیح مجموعه فعالیت‌ها بنیاد به استانداری انجام شده است.
در جلسه شورا نحوه‌ تصمیم‌گیری در مورد وضعیت موجود کانون فرهنگی شاهد، انجام طرح خاطره‌نگاری آزادگان، پیگیری مسایل حقوقی جامعه هدف مواردی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست همچنین مدیرکل بنیاد با اشاره به نامه‌ی اخیر ریاست عالی بنیاد شهید در خصوص هنجارشکنی‌های احتمالی در سطح بنیادها گفت: نامه‌ی ابلاغی بسیار مهم و اجرای آن می‌بایستی در دستور کار همه معاونان به ویژه واحدهای تخصصی قرار گیرد.
وی گفت: علاوه بر اینکه می‌بایستی در مقابل هنجارشکنی‌ها ارباب‌رجوع در بنیادها اقدامات لازم به عمل آید کارکنان بنیاد نیز می‌بایستی با رعایت اصول قانونی و اخلاقی نهایت تلاش‌شان بر ایجاد محیط سالم و امن برای ارایه‌ی خدمات به جامعه هدف باشد و از هر گونه تنشی خودداری نمایند.
کد مطلب: 218564