بهره گیری از ظرفیت شهرستان ها برای ایجاد اشتغال پایدار ایثارگران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۷
معاون تعاون بنیاد شهرستان های تهران از بهره گیری از ظرفیت شهرستان ها برای تفاهم نامه با سازمان ها جهت ایجاد شغل پایدار برای ایثارگران خبر داد.
بهره گیری از ظرفیت شهرستان ها برای ایجاد اشتغال پایدار ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران از برگزاری نشست با مدیرجهاد کشاورزی ورامین در رابطه با ایجاد اشتغال پایدار خبر داد.
احسان رجبی معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با اعلام این خبر اظهار داشت: در این نشست روسای شهرستان ورامین و قرچک حضور داشتند که گفتگو ها در جهت هماهنگی و پیگیری  و بهبود هر چه بیشتر وضعیت اشتغال در این مناطق بود.
وی ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت های شهرستانی که میزان بالایی نیز دارند یکی از برنامه های این مجموعه است و در همین خصوص به  جهت  ایجاد اشتغال زمین کشاورزی و گلخانه احداث شده در شهرستان را در حال پیگیری هستیم تا طی تفاهم نامه ای برای اشتغال ایثارگران و خانواده شهدا اختصاص داده شود.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در خاتمه متذکر شد: برگزاری نشست با مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در رابطه با ایجاد اشتغال پایدار صورت گرفت و همچنان این مجموعه پرتلاش در مسیر ایجاد اشتغال پایدار با بهره گیری از ظرفیت های بومی هر شهرستان اقدام خواهد کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218567