مردم ایران اجازه پایمال شدن خون شهدا را نخواهند داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد زنجان اظهار کرد: مردم فهیم قدردان زحمات شهدا و رزمندگان هستند و نمی‌گذارند خون شهدا پایمال شود.
مردم ایران اجازه پایمال شدن خون شهدا را نخواهند داد
 
به گزارش «ایثار»، سید جمال الدین موسوی طی سفری یک روزه به شهرستان ماهنشان در بنیاد این شهرستان حضور یافته و ضمن دیدار با کارکنان این بنیاد در روند چگونگی خدمات ارائه شده به خانواده‌های شاهد و ایثارگر قرار گرفت.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در دیدار با مادر یکی از شهدا ماهنشان با اشاره به اینکه سربلندی ایران امروز به یمن ایثار شهدا به دست آمده است، افزود: وجود خانواده‌ شهدا در هر نقطه از کشور برکت را به ارمغان آورده است و امروز به جایی رسیده‌ایم که محلات برای گرامیداشت شهدای خود یادواره برگزار می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه دشمن با خیال باطل خود فکر می‌کند مردان دلیر کشور که آبادانی و قدرت را با شهادت خود برای ملتشان بدست آورده‌اند فراموش می‌‌شوند، اظهار کرد: مردم فهیم قدردان زحمات شهدا و رزمندگان هستند و نمی‌گذارند خون شهدا پایمال شود.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان زنجان ادامه داد: وظیفه داریم شهدا را به نسل امروز بشناسانیم و همچنین یاد و خاطر آنها را در برنامه‌های مختلف به نحو احسن گرامی بداریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218601