​در جلسه ایثارگران ادارات تربت حیدریه مطرح شد
پیگیری اشتغال فرزندان ایثارگران مهم ترین درخواست نمایندگان ایثارگر در ادارات تربت حیدریه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
نمایندگان ایثارگر در ادارات و نهاد های تربت حیدریه مهمترین موضوعات درخواستی خود را از مسئولین این شهرستان ، ایجاد اشتغال، برگزاری یادواره شهدا ، یادبودها و فعالیت های فرهنگی عنوان کردند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، جلسه هماهنگی نمایندگان ایثارگران در ادارات و نهاد های شهرستان تربت حیدریه روز گذشته در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان. برگزار شد .
معاون استاندار و فرماندار شهرستان تربت حیدریه ضمن تبریک ولادت حضرت موسی کاظم (ع) خطاب به نمایندگان ایثارگران در ادارات و نهادها تربت حیدریه اظهار کرد: رمز پیروزی نظام مقدس ایران اسلامی در همه عرصه ها تبعیت از ولایت و  برخورداری از فرهنگ جهاد و شهادت است.
احمد علی موهبتی افزود: ما باید آن طور که مکتب اسلام و امام زمان (عج) از ما توقع دارد در صحنه ها حضور داشته و منویات و فرامین پیامبر گونه مقام معظم رهبری را چراغ راه خود قرار دهیم  و در جهت رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثاگران خالصانه تلاش کنیم .
همچنین رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تربت حیدریه در این جلسه اظهار داشت: شهدا با خدا معامله کردند  و هدف آنان فقط رضای الهی برای پایداری اسلام ناب محمدی است.
محمد حسینعلی زاده افزود: دشمنان بدانند تا زنده ایم حسین بن علی (ع) چراغ هدایتمان ،عشق به ولایت اعتقاد و اندیشه مان و شهادت بزرگترین آرزویمان خواهد بود.
وی افزود: :شما نمایندگان ایثارگران در ادارات ونهادها بر خود ببالید که سعادت خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران نصیب شما شده است و برطرف نمودن مشکلات ایثارگران قطعا مورد شفاعت  شهدای والامقام خواهید شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تربت حیدریه افزود: مهمترین خواسته نمایندگان ایثارگران در ادارات و نهاد های دولتی شهرستان تربت حیدریه برگزاری یادواره های شهدا ،یادبودها ،دیدار با خانوادهای شهدا و ایثارگران ،تجلیل و تکریم فرزندان ایثارگران شاغل در دستگاههای اداری ،نصب تمثال مبارک شهدا در ورودی ادارات و نهادها و برگزاری  فعالیتهای فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است.
گفتنی است  این جلسه با حضور 70 تن از نماینده ایثارگران در ادارات و نهادهای شهرستان تربت حیدریه از  شهرهای تربت حیدریه ، کدکن ،بایگ ،رخ و رباط سنگ و با هدف خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218610