شهید چاغروند از افتخارات استان لرستان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
مدیرکل بنیاد لرستان گفت: از زحمات افرادی که در شورای شهر، شهرداری، ارتش و هوا نیروز در راستای مرمت تندیس شهید چاغروند فعالیت داشته اند تشکر می کنم. شهید چاغروند یکی از شهدای شاخص استان لرستان و از افتخارات استان است.
شهید چاغروند از افتخارات استان لرستان است
 
به گزارش «ایثار»، مراد روشنی مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران لرستان در جلسه ای که به مناسبت تجلیل از دست اندرکاران مرمت سردیس شهید غلامرضا چاغروند با بیان اینکه هر چه داریم از شهدا داریم، گفت: از زحمات افرادی که در شورای شهر، شهرداری، ارتش و هوانیروز در راستای مرمت تندیس شهید چاغروند فعالیت داشته اند تشکر می کنم. شهید چاغروند یکی از شهدای شاخص استان لرستان و از افتخارات استان است.
روشنی بیان کرد: اگر سال ۵۸ وی مظلومانه به اباعبدالله اقتدا کرد و به شهادت رسید امروز جوانان دهه ۹۰ امثال شهید حججی هستند که سرشان را در اقتدا به ابا عبدالله(ع) تقدیم می کنند. 
علی محمد صالحی نسب عضو شورای اسلامی شهرخرم آباد درحاشیه جلسه مرمت تندیس شهید چاغروند گفت: شهدا مایه افتخار ملت ایران هستند و خانواده شهدا به تعبیر امام(ره) چشم و چراغ ملت ایران هستند.
صالحی نسب افزود: هرکسی کوچکترین خدمتی به شهدا و خانواده شهدا داشته باشد هم در پیشگاه خداوند و هم در پیشگاه ملت سربلند است. ما به وجود شهدا و خانواده شهدا افتخار می کنیم و در این راستا از هیچ خدمتی کوتاهی نمی کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218637