اولویت کاری در بنیاد خدمت رسانی بی منت به ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰
مديركل بنياد مازندران اولويت كار در بنياد را خدمت رساني بي منت به ايثارگران دانست و گفت: خانواده های شهدا و ايثارگران ولی نعمتان نظام هستند.
اولویت کاری در بنیاد خدمت رسانی بی منت به ایثارگران است
 
به گزارش «ايثار»، عباسعلی رضایی مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پيش از ظهر امروز بيست و يكم شهريور ماه 96 پس از ديدار عمومی با ايثارگران استان گفت: خانواده های عزيز شهدا و ايثارگران، چشم و چراغ ملت و پرچمداران نظام هستند. بايد با تلاش و كوشش مضاعف به ايثارگران خدمت كنيم تا رضايت مندی آنان فراهم شود.
رضايی تأكيد كرد: خدمتی كه به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان ارائه می شود از باب تكريم و وظيفه و با نگاه حل مشكل و راه اندازی و تسريع كار ايثارگران باشد.
وی گفت: بايد در مقابل مسائل مربوط به ايثارگران پاسخگوی خوبی باشيم و درخواست های اين عزيزان را با دقت بررسی کرده و رسيدگی كنيم. تلاش مجموعه همكاران در بنياد مازندران اين است كه ايثارگران عزيز پاسخ بگيرند و با رضايت از بنياد خارج شوند و در جهت تحقق اين عمل، از هيج كوششی دريغ نمی كنيم. 
رضايی عنوان كرد: حس مسئوليت پذيری خدمت به ايثارگران بايد در وجود همه ما و مسئولين نهادينه شود و خدمتگزاری به ايثارگران را برای خود يك مدال افتخار بدانيم و ازاين فرصت خدمت رسانی بهترين بهره را ببريم. 
مديركل بنياد مازندران اولويت كار در بنياد را خدمت رسانی بی منت به ايثارگران دانست و گفت: خانواده های معظم شهدا و ايثارگران ولی نعمتان نظام هستند لذا توجه به دغدغه ها و حل مشكل آنان بايد در اولويت كاری همه مسئولان قرار گيرد.    
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در ملاقات عمومی امروز با بيش 70 تن از خانواده های گرانقدر شهدا و ايثارگران ملاقات و از نزديك مشكلات و درخواست های آنان را در بخش های مسكن، درمان، اشتغال، تسهيلات و ... مورد رسيدگی قرارداد.
بر اساس برنامه ريزی صورت گرفته و به منظور هماهنگی با ديدار عمومی استانداری، ملاقات عمومی در سه شنبه هفته بصورت ستادی و شهرستانی برگزار می شود.
انتهای پيام/
کد مطلب: 218639