داخلی صفحه گیلان خبر
 
امام‌جمعه آستارا:
افرادی که شهدای مدافع حرم را زیر سؤال می‌برند مغرض هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
 
امام‌جمعه آستارا بابیان اینکه افرادی که شهدای مدافع حرم و حضور رزمندگان اسلام در سوریه و عراق را زیر سؤال می‌برند مغرض هستند و مغرضانه رفتار کردن از نشانه‌های بیماری است، گفت: خدا مرض این مغرضان نظام را که چشم دیدن شهدای مدافع حرم را ندارند زیادتر کند.
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری فارس گیلان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ نیا روز دوشنبه 20 شهریور ماه در یادواره آبروی محله شهید «ناصر ضارب» در مسجد مهدی موعود (عج) روستای خشکه‌دهنه این شهرستان اظهار کرد: بعد از هشت سال دفاع مقدس به‌انحاءمختلف شهدایی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده‌ایم.
وی بابیان اینکه افرادی که شهدای مدافع حرم و حضور رزمندگان اسلام در سوریه و عراق را زیر سؤال می‌برند مغرض هستند و مغرضانه رفتار کردن از نشانه‌های بیماری است، تصریح کرد: خدا مرض این مغرضان نظام را که چشم دیدن شهدای مدافع حرم را ندارند زیادتر کند. 
امام‌جمعه آستارا تضعیف و ندیدن ازجان‌گذشتگی مدافعان حرم در دفاع از مرزهای کشور را خسارت‌بار دانست و خاطرنشان کرد: شهید محسن حججی با اسارت و شهادت خود برای دنیای اسلام برکات زیادی داشت و مقام معظم رهبری از شهادت شهید حججی به‌عنوان رحمت الهی یادکرده‌اند. 
حافظ نیا با تصریح اینکه فضای معنوی کشور به‌واسطه اسارت و شهادت شهید محسن حججی عطرآگین شده است، بیان کرد: شهید محسن حججی در هنگام اسارت آرام و متین بود و تا آخرین لحظات زندگی خود باصلابت در برابر دشمنِ تادندان‌مسلح، ایستادگی کرد. 
وی با اشاره به اینکه امثال شهید محسن حججی‌ها به نسل امروز انقلاب اسلامی تعلق دارند و از این جوانان در کشور زیاد است که حاضرند برای پایداری نظام، انقلاب و اسلام از جان خود بگذارند، گفت: در ماجرای اسارت شهید محسن حججی این داعش بود که اسیر صلابت و اقتدار شهید حججی شد. 
امام‌جمعه آستارا خانواده‌های شهدا را چشم‌وچراغ ملت و دولت دانست و افزود: مسئولان دولت از مراجعه خانواده‌های معظم شهدا به آن‌ها نباید خسته شوند و هر کاری از دستشان برمی‌آید برای آن‌ها انجام دهند چون در خدمت خانواده معظم شهدا بودن برای همه یک وظیفه شرعی و قانونی است. 
"انتهای پیام"
 
کد مطلب: 218645