خدمت به خانواده شهدا کمتر از شهادت نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: خدمت به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از بهترین و شایسته‌ترین خدمات به شمار می‌رود و كم از شهادت ندارد.
خدمت به خانواده شهدا کمتر از شهادت نیست
 
به گزارش «ایثار»، صادق دوخائی امروز سه شنبه 21 شهریور 96 در دیدار و سرکشی از بنیاد شهرستان ساوه گفت: خدمت به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از بهترین و شایسته‌ترین خدمات به شمار می‌رود و كم از شهادت ندارد. مقام شهدا بسیار ارزشمند است و خدمت صادقانه و بی‌منت به خانواده شهدا باید همراه با حفظ عزت و كرامت باشد.
وی افزود: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری ما نه خدمتگزار كه سپاسگزار این ولی‌نعمتان جامعه اسلامی هستیم و باید در این زمینه نهایت تلاش خود را به كار گیریم تا خدمتی شایسته را عرضه و رضای الهی را كسب كنیم.
دوخائی اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید در زندگی همه آحاد جامعه جریان داشته باشد و به یقین از این فرهنگ می‌توان در‌ ترویج سبك زندگی اسلامی به خوبی بهره‌ گرفت و زمینه گسترش ارزش‌های اسلامی و انقلابی را فراهم كرد.
وی با بیان اینکه بسیاری از خانواده های شهدا و ایثارگران انتظار خدمت به ویژه خدمات مادی ندارند، افزود: می توان با ابراز محبت و دلجویی از رنج و آلام آنها کاست.
وی افزود: خداوند را شاکریم که خادمی جامعه ایثارگران را به ما ارزانی داشته تا همواره دعای خانواده های شاهد و ایثارگر دنبال رو کار ما باشد.
دوخائی درباره خدمت رسانی به خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: بنیاد خدمت به ایثارگران و خانواده های شهدا را افتخار خود می داند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218647