قائم مقام بنیاد خراسان رضوی،
خون شهید حججی اسلام ناب محمدی را به مردم نشان داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۴
قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی گفت: خون شهید حججی و مطالعه زندگی و وصیت نامه این شهید سرافراز، اسلام ناب محمدی را به مردم نشان داد
 
 به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، قاسم ملکدار در جلسه تودیع و معارفه رئیس ستاد شاهد آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گفت: شهید حججی که از نسل دفاع مقدس نبوده در زمانی شهید شد که باور قلبی به  یاری دین اسلام ناب محمدی داشت و برای دفاع از اسلام در سوریه همانند آقا عبدالحسین (ع) سر داد.
وی افزود: شهید حججی ایمان و باور قلبی داشت که باید دوبار به شهادت برسد ، یکبار در دفاع از دین اسلام  ناب محمدی و یک بار بعد از ظهور حضرت مهدی (عج) تا در رکاب امام زمان نیز  شهادت را تجربه کند و این باور و اعتقاد در نسل سوم و چهارم از حجت های خداوند متعال است.
قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد:  قبول مسئولیت خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران یک فرصت طلایی است که خداوند هدیه کرده است تا ما را مورد آزمون الهی قرار دهد.
ملکدار افزود: در راستای ارتقای سطح اعتماد سازی و رضایتمندی جامعه ایثارگری باید از فرصت ها استفاده و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رمضانی رئیس سابق ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش استان خراسان رضوی  افزود: پژوهش و بررسی زندگی شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج می دهد.
ملکدار خاطر نشان کرد: در آموزش و پرورش باید توجه ویژه ای به نقش ارتباطی مدیران با جامعه ایثارگری،تکریم حداکثری از فرزندان شهدا و ایثارگران و همچنین توجه ویژه به امنیت اخلاقی و فرهنگی مدارس شهدا داشت زیرا دشمن از هر ترفندی برای آسیب رساندن به فرهنگ و ایثار و شهادت استفاده می کند.
این مراسم که با حضور کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و مدیران مناطق آموزش و پرورش مشهد مقدس برگزار شد سعادتمند به عنوان رئیس ستاد شاهد و امورایثارگران آموزش و پرورش خراسان رضوی معرفی شد.
انتهای پیام / 
کد مطلب: 218658