حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
حرکت هدفمند،خردمندانه و جهت دار اساس کار در بنیاد شهید است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی حرکت هدفمند، خردمندانه و جهت دار را اساس کار در بنیاد خواند و ادامه داد: خوشبختانه کارکنان این نهاد مقدس حساسیت کار در این نهاد را به خوبی درک می نمایند.
حرکت هدفمند،خردمندانه و جهت دار اساس کار در بنیاد شهید است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور مدیرکل، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مسئول و کارشناس روابط عمومی و رئیس حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، با تعدادی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دیدار بعمل آمد.
حجت الاسلام معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، این دیدارها را در راستای ارتقای روحیه کارکنان و تلطیف هرچه بیشتر فضای کاری، دانست.
معصومی در این دیدارها خطاب به خادمین به خاندان معزز شاهد و ایثارگر گفت: تلاش های صادقانه شما بزرگواران همواره چراغ راه کسانی است که به تازگی به عرصه خدمت ورود نموده اند و سعی دارند تا جایگاه خدمتی را به بهترین نحو ممکن آغاز نمایند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی حرکت هدفمند، خردمندانه و جهت دار را اساس کار در بنیاد خواند و ادامه داد: خوشبختانه کارکنان این نهاد مقدس حساسیت کار در این نهاد را به خوبی درک می نمایند و مجموعه تلاش آنان نشانگر شناخت و بصیرت آنان از شکل کار است.

 
 

 
کد مطلب: 218666
 


 
 
سرو سرافراز
 

یادداشت: محمود عرب فرد