قبول مسئولیت خدمت به شهدا یک فرصت طلایی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: قبول مسئولیت خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران یک فرصت طلایی است که خداوند هدیه کرده است تا ما را مورد آزمون الهی قرار دهد.
قبول مسئولیت خدمت به شهدا یک فرصت طلایی است
 
به گزارش «ایثار»، قاسم ملکدار در جلسه تودیع و معارفه رئیس ستاد شاهد آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهید حججی که از نسل دفاع مقدس نبود در زمانی شهید شد که باور قلبی به یاری دین اسلام ناب محمدی داشت و برای دفاع از اسلام در سوریه همانند آقا عبدالحسین (ع) سر داد.
وی افزود: شهید حججی ایمان و باور قلبی داشت که باید دوبار به شهادت برسد، یکبار در دفاع از دین اسلام ناب محمدی و یک بار بعد از ظهور حضرت مهدی (عج) تا در رکاب امام زمان نیز  شهادت را تجربه کند و این باور و اعتقاد در نسل سوم و چهارم از حجت های خداوند متعال است.
قائم مقام بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد:  قبول مسئولیت خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران یک فرصت طلایی است که خداوند هدیه کرده است تا ما را مورد آزمون الهی قرار دهد.
ملکدار افزود: در راستای ارتقای سطح اعتماد سازی و رضایتمندی جامعه ایثارگری باید از فرصت ها استفاده و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رمضانی رئیس سابق ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش استان خراسان رضوی  افزود: پژوهش و بررسی زندگی شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج می دهد.
ملکدار خاطر نشان کرد: در آموزش و پرورش باید توجه ویژه ای به نقش ارتباطی مدیران با جامعه ایثارگری،تکریم حداکثری از فرزندان شهدا و ایثارگران و همچنین توجه ویژه به امنیت اخلاقی و فرهنگی مدارس شهدا داشت زیرا دشمن از هر ترفندی برای آسیب رساندن به فرهنگ و ایثار و شهادت استفاده می کند.
این مراسم که با حضور کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و مدیران مناطق آموزش و پرورش مشهد مقدس برگزار شد شادکام به عنوان رئیس ستاد شاهد و امورایثارگران آموزش و پرورش خراسان رضوی معرفی شد.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 218684