نظارت ستادی برای بهبود خدمات در بنیاد انجام می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهرستان های تهران گفت: نگاه راهبردی به نظارتهای ستادی، تسریع در امور را به همراه دارد و این مهم را پرسنل و کارکنان لازم است مد نظر داشته باشند که نظارت ستادی برای بهبود خدمات انجام میگیرد.
نظارت ستادی برای بهبود خدمات در بنیاد انجام می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، احسان رجبی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در قالب نظارت ستادی از بنیاد شهید شهرستان ورامین بازدید کرد.
رجبی در حاشیه این بازرسی گفت: برنامه نظارت ستادی در چارچوب وظایف ذاتی و تعریف شده این معاونت و با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف ادارات تابع در  شهرستان ها و مناطق در 5 حوزه تخصصی، خدمات رفاهی، گلزارها، مددکاری، مشاوره و اشتعال (رفتاری- نگرشی و دانشی) اجرا می شود.
وی در ادامه بیان کرد: دیدار  نزديك و چهره به چهره با كاركنان به دور از اوراق و ابلاغیات مکتوب،باعث دلگرمي آنها در كار و فعاليت می‌شود و آنها با انگيزه بيشتري برنامه ها و كارها را دنبال مي‌كنند.
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در ادامه تصریح کرد: هر مقدار ما بیشتر در حوزه خدماتی و سازمانی که بر عهده داریم ریز تر و جزیی تر با مسائل روبرو شده و ان ها را حل فصل نماییم به طور حتم سرعت و کیفیت کار چندین برابر می شود.
رجبی در خاتمه متذکر شد: نگاه راهبردی به نظارتهای ستادی، تسریع در امور را به همراه دارد و این مهم را پرسنل و کارکنان لازم است مد نظر داشته باشند که نظارت ستادی برای بهبود خدمات انجام میگیرد و غیر از این چیز دیگری نیست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218702