هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای یادآوری رشادت رزمندگان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: هفته دفاع مقدس در حقیقت بهترین فرصت برای یادآوری و نشان دادن زیبایی های است که در دوران هشت سال دفاع مقدس توسط رزمندگان اسلام اتفاق افتاده است.
هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای یادآوری رشادت رزمندگان است
 
به گزارش «ایثار»، به منظور تدوین برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس، کمیته ایثارگران استان کرمانشاه صبح امروز چهارشنبه 22 شهریور ماه 96 نشستی را با حضور حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد استان در محل سالن جلسات ساختمان ستاد برگزار کرد.
در این نشست که معاون فرهنگی بنیاد استان نیز حضور داشت، حجت الاسلام عسگری ضمن تبریک میلاد مسعود امام موسی کاظم(ع)، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به حاضرین در نشست تبریک گفت.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: هفته دفاع مقدس در حقیقت بهترین فرصت برای یادآوری و نشان دادن زیبایی های است که در دوران هشت سال دفاع مقدس توسط رزمندگان اسلام اتفاق افتاده است.
حجت الاسلام عسگری گفت: در دوران دفاع مقدس رزمندگان عزیز ما رشادت های بی نظیری را از خود به یادگار گذاشتند که می بایست در این فرصت مغتنم به این  دلاوری ها پرداخته شود.
وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس، ایران اسلامی شاهد بسیاری از فضائل ارزشمند جوانان برومند این کشور در صحنه دفاع از آرمان های نظام بود، شجاعت، شهامت، خلوص و دین باوری را از ویژگی های این دلاورمردان خداجو برشمرد.
حجت الاسلام عسگری در ادامه تصریح  کرد: ما باید با تعامل، هم فکری و هم افزایی به گونه ای حرکت کنیم تا بخوبی بتوان این ایثارها و از خود گذشتگی های شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده های ایثارگر انان را به نسل جوان و به نسل های بعدی منتقل کرده و در حد توان دین خود را به این عزیزان ادا کنیم.
همچنین خسرو شهیدی معاون فرهنگی بنیاد استان نیز در سخنانی ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس، از این هفته به عنوان هفته عزت و عظمت ایران اسلامی یاد کرد.
معاون فرهنگی بنباد کرمانشاه با تأکید برای نکته که همه در بزرگداشت این هفته به شهدای گرانقدر مدیون هستیم بر همکاری و تعامل دستگاه های اداری در این راستا تأکید کرد.
وی در ادامه به چندین برنامه اجرایی این هفته نظیر غباروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گرانقدر، تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، دیدار و سرکشی از خانواده های ایثارگر، برپایی ایستگاه صلواتی، برگزاری نمایشگاه و مسابقات فرهنگی، تجلیل از کارکنان ایثارگر و ..... اشاره کرد. 
در پایان هریک نمایندگان حاضر در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 218723