دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با استاندار تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به مناسبت عید غدیر با سیدحسین هاشمی دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با استاندار تهران
 
به گزارش روابط عمومی بنیاد ری ، نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران به مناسبت عید سعید غدیر با سید حسین هاشمی استاندار تهران در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.
نصیری در این دیدار ضمن گرامیداشت ایام و یاد و خاطره شهدا و امام شهدا اظهار داشت: سلسله جلیله سادات در هر جایگاه و مسوولیتی که قرار گرفتند همیشه منشاء خیر و برکات بسیاری بوده اند.
وی عنوان کرد:طی سالهای اخیر خدمات متنوعی با پیگیری های مجموعه استانداری تهران به مسوولیت سید بزرگوار سید حسین هاشمی پیگیری و به نتیجه رسیده است که در این مسیر خدمات متنوع و ارزنده نیز به خانواده شهدا جانبازان و ایثارگران ارائه شده است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در خاتمه متذکر شد: مجموعه بنیاد شهید نیز در این مسیر یعنی بهبود و رشد خدمات به جامعه هدف خود در همه حال تلاش و کوشش کرده و با استعانت از ائمه اطهار (ع) و حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری و راهبردهای ارزنده ایت الله شهیدی خدمات خوبی را ارائه داده و میدهد تا بتواند این مجال خدمتی که اینک بر عهده دارد را به بهترین نحو به سرمنزل مقصود برساند
کد مطلب: 218727