معاون رئیس‌جمهور در شهرری:
دشمن با تمرکز بر جوانان به‌دنبال ضربه‌‌زدن به انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۷
معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دشمن با تمرکز بر جوانان به‌دنبال ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی است گفت: تلاش کنیم امیدی که از این انقلاب در دنیا به وجود آمده است را ناامید نکنیم.
دشمن با تمرکز بر جوانان به‌دنبال ضربه‌‌زدن به انقلاب اسلامی است
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرری، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی صبح امروز در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شاهد ضمن تبریک اعیاد قربان، غدیر و میلاد با سعادت امام موسی‌کاظم(ع) و تشکر از تلاش همه مسئولان این پروژه اظهار داشت: زحمات شما در احداث و بهره‌برداری از ساختمان پزشکی دانشگاه شاهد، نشان خلق ارزش در آن مجموعه است.
وی با اشاره به صبغه این دانشگاه ادامه داد: دانشگاه شاهد یادگاری از حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب است و از سوی دیگر اتصال آن به شهدا و بنیاد شهید حکایت از بالندگی، تکامل و رشد این مجموعه بزرگ دانشگاهی دارد که امید است این مسیر روشن در آینده نیز با سرعت بیشتری تداوم داشته باشد.
تمرکز دشمن بر جوانان ایران اسلامی است
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اشاره به ارزش حکمت‌آموزی تصریح کرد: استکبار جهانی به دنبال این است که بتواند ارزش‌ها را از مردم و جوانان بگیرد، این در حالی است که انقلاب اسلامی این ارزش‌ها را گسترانده؛ از اینرو دشمنان ما اکنون فهمیده‌اند که این سفره قابل جمع شدن نیست.
شهیدی افزود: مسئولان و اساتید باید بدانند که دشمن به سراغ نسل جوان ما رفته و از این طریق درصدد ضربه زدن به ما است؛ چراکه می‌دانند جوانان ما دارای جوش و خروش و دارای فکر و اندیشه هستند؛ لذا باید مراقب جوانان بود.
وی با بیان تمرکز دشمن بر جوانان کشور تأکید کرد: ترور دانشمندان هسته‌ای شاهدی بر این موضوع است، چراکه این دانشمندان بدون اینکه جرمی مرتکب شده باشند، تنها به علت اینکه در یک رشته تحصیلی فعالیت می‌کردند که دشمن مخالف آن بود، ترور شدند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن بیان اینکه 230 هزار شهید به پای این انقلاب هزینه کرده‌ایم عنوان کرد: رسالت اساسی در دانشگاه شاهد بسیار سنگین است؛ چراکه این دانشگاه منتسب به این شهداست و امیدست با توکل بر خدا و پیروی از مقام ولایت فقیه همانطور که رهبر انقلاب فرمودند؛ این کشور را حفظ کنیم و امیدی که از این انقلاب در دنیا به وجود آمده را ناامید نکنیم.
با تمرکز بر علم‌آموزی از مدرک‌گرایی بپرهیزیم
شهیدی در پایان با بیان اهمیت علم‌آموزی خاطرنشان کرد: علم مهم است، نه مدرک، از اینرو باید با تمرکز بر علم‌آموزی از مدرک‌گرایی بپرهیزیم؛ حکمت مانع از انحراف و مانع فساد جامعه و مردم در امور اجتماعی می‌شود؛ وظیفه اساتید تربیت این فرزندان است که به خوبی از علم برخوردار شوند و علم‌اندوزی کنند و به آنها بیاموزیم که به دنبال مدرک‌گرایی نباشند.
کد مطلب: 218730
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...