رئیس دانشگاه شاهد:
عملیات اجرایی فاز دوم دانشگاه شاهد امسال آغاز می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
رئیس دانشگاه شاهد با اشاره به افتتاح فاز اول مجموعه دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه گفت: ساخت این دانشکده در ۳ فاز پیش‌بینی شده که فاز دوم نسخه نهایی طراحی را پشت سرمی‌گذارد و در سال جاری عملیات اجرایی ساخت آن آغاز می‌شود.
عملیات اجرایی فاز دوم دانشگاه شاهد امسال آغاز می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرری، کامیار ثقفی صبح امروز در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شاهد اظهار داشت: ساختمان دانشکده شاهد که جزء اموال بنیاد شهید و امور ایثارگران بود، در دولت دهم به فروش رسید؛ از اینرو دانشگاه باید به سرعت با ساخت ساختمان جدید جابه‌جا می‌شد و ساختمان قبلی تحویل خریدار داده می‌شد.
وی با اشاره به کمبود زمان برای احداث ساختمان جدید دانشگاه ادامه داد: با توجه به کمبود زمان، موظف بودیم در بازه زمانی 15 تا 16 ماهه ساختمان جدید را افتتاح کنیم، بر این اساس از سال 93 کارهای اجرایی مربوط آغاز شد.
رئیس دانشگاه شاهد با بیان اینکه منابع مالی این پروژه از بخش دولتی نبوده و با مساعدت بنیاد شهید و امور ایثارگران به سرانجام رسید عنوان کرد: امروز فاز اول مجموعه علوم پزشکی دانشگاه شاهد افتتاح می‌شود؛ ساخت این دانشکده در 3 فاز پیش‌بینی شده که بخش اول این مجتمع به کلاس‌ها، ساختمان اساتید و دانشکده طب سنتی و پرستاری اختصاص دارد، فاز دوم نسخه نهایی طراحی را پشت سرمی‌گذارد و در سال جاری عملیات اجرایی ساخت آن آغاز می‌شود.
ثقفی در پایان ضمن اشاره به اینکه در پروژه‌های عمرانی مولفه اعتبار و تأخیر فرآیند احداث را با موانعی روبرو می‌کند خاطرنشان کرد: تلاش ما در دانشگاه شاهد این مهم را به اثبات رسانید که اگر کار به صورت علمی و با نظارت دقیق پیش برود، می‌تواند موفق باشد.
کد مطلب: 218732
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...